align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 21.03.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Jadran Dekani 3:0 (3:0)
   Kraj: bilje - v dolinci    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Hajdić Osman
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Leban Erik
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin (K)
  10  Čižmešija Tomislav
  11  Žnideršič Kevin
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  19  Gorup David
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Turk Tim
  3  Pribac Gregor
  4  Starc Vasja (K)
  5  Gerk Mihael
  6  Franca Manuel
  7  Šuber Jean
  8  Kučinič Patrick
  9  Bertok Patrik
  10  Cvetković Luka
  11  Krmac Patrik
  Rezervni igralci
  7  Mozetič Vasja
  16  Kobal Andraž
  17  Beltram Luka
  18  Kavčič Rok
  Rezervni igralci
  13  Baruca Miha
  14  Gorela Rok
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 11 - Žnideršič Kevin (13')
   2:0 18 - Kavčič Rok (35')
   3:0 11 - Žnideršič Kevin (40')
   Jadran Dekani
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    10 - Čižmešija Tomislav (86')
   Jadran Dekani
    11 - Krmac Patrik (21')
    6 - Franca Manuel (74')
    10 - Cvetković Luka (78')
    4 - Starc Vasja (88')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Jadran Dekani
    6 - Franca Manuel (78')
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  12'     18 - Kavčič Rok
       4 - Kunc Domen
  60'     7 - Mozetič Vasja
       8 - Humar Kevin
  67'     16 - Kobal Andraž
       18 - Kavčič Rok
  80'     17 - Beltram Luka
       14 - Koblar Jan
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Gorela Rok
       8 - Kučinič Patrick
  82'     13 - Baruca Miha
       14 - Gorela Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan