align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 22.03.15
   TEKMA: Slovan - Rudar Trbovlje 1:1 (0:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Medvešček Blaž
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisić Stefan
  4  Finžgar Jernej Rudi
  5  Kožar Adis
  6  Omeragić Denis
  7  Maliqaj Arbnor
  8  Lukman Franci
  9  Laibuta Alexander Baariu
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Barukčić Mario
  4  Tripunović Dragan
  5  Kulašević Amar (K)
  6  Merdanović Asim
  7  Krajšič Žan
  8  Petek Jan
  9  Fatimić Ramiz
  10  Sotenšek Jan
  11  Fatimić Amir
  Rezervni igralci
  14  Begović Jan
  15  Rac Tilen
  16  Miličević Marijo
  17  Hamulić Said
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
   TRENER
   Slovan
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Slovan
   1:1 17 - Hamulić Said (78')
   Rudar Trbovlje
   0:1 7 - Krajšič Žan (45')
   OPOMINJANI
   Slovan
    8 - Lukman Franci (38')
    17 - Hamulić Said (82')
   Rudar Trbovlje
    4 - Tripunović Dragan (13')
    7 - Krajšič Žan (22')
    2 - Novak Gal (81')
   IZKLJUČENI
   Slovan
    2 - Gjaka Alban (42')
   Rudar Trbovlje
    11 - Fatimić Amir (42')
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Rac Tilen
       6 - Omeragić Denis
  52'     17 - Hamulić Said
       8 - Lukman Franci
  61'     16 - Miličević Marijo
       9 - Laibuta Alexander Baariu
  80'     14 - Begović Jan
       10 - Miljević Stefan
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  89'     13 - Dolanc Jan
       7 - Krajšič Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan