align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 22.03.15
   TEKMA: Roltek Dob - NOGA Britof 7:0 (2:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klančar Jaka
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Klančar Luka
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Volčini Gašper (K)
  6  Zagorec David
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  10  Lepoglavec Jure
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper
  15  Zupančič Mitja
  16  Vasilić Uroš
  20  Čebulj Tomaž
  21  Avbelj Luka
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V,K)
  3  Šenk Gašper
  5  Dimitrov Robert
  6  Jusufović Elvis
  7  Pavlovič Aleš
  8  Boldin Tim
  9  Stojanac Matej
  13  Dedić Ervin
  14  Sitar Tevž
  18  Kukavica Benjamin
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže
  3  Tomažin Žan Žak
  11  Adilović Arnes
  Rezervni igralci
  2  Šenk Rok
  4  Djaković Dejan
  12  Šupuk Kenan (V)
  15  Bajželj Tom
  16  Hudovernik Matic
  17  Borenović Aleksander
   TRENER
   Roltek Dob
   NOGA Britof
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 10 - Lepoglavec Jure (28')
   2:0 14 - Škofljanc Gašper (35')
   3:0 7 - Krajnik Žan (48')
   4:0 7 - Krajnik Žan (50')
   5:0 7 - Krajnik Žan (84')
   6:0 7 - Krajnik Žan (85')
   7:0 20 - Čebulj Tomaž (86')
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    2 - Skrbinek Anže (60')
    15 - Zupančič Mitja (68')
   NOGA Britof
    8 - Boldin Tim (14')
    5 - Dimitrov Robert (99')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   NOGA Britof
    14 - Sitar Tevž (41')
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  51'     2 - Skrbinek Anže
       16 - Vasilić Uroš
  51'     3 - Tomažin Žan Žak
       21 - Avbelj Luka
  53'     11 - Adilović Arnes
       10 - Lepoglavec Jure
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Djaković Dejan
       8 - Boldin Tim
  46'     16 - Hudovernik Matic
       5 - Dimitrov Robert
  46'     15 - Bajželj Tom
       18 - Kukavica Benjamin
  81'     2 - Šenk Rok
       16 - Hudovernik Matic
  87'     17 - Borenović Aleksander
       20 - Tomić Petar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan