align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 21.03.15
   TEKMA: Šenčur - Kalcer Radomlje 1:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Voga Franci
   1. pomočnik: Gros Ben
   2. pomočnik: Manojlović Dejan
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Novak Luka
  3  Bobnar David
  4  Celar Žiga
  5  Jefimić Boro
  6  Sirk Aljoša
  7  Rakovec Nik
  8  Strašek Rok
  9  Kern Gregor
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  3  Smrkolj Nik
  4  Dacar Mitja
  5  Cerar Matej
  6  Hemetek Matevž
  7  Letnar Jan
  9  Halili Arber
  10  Vidmar Miha
  11  Kern Mark
  14  Korač Jasmin
  17  Perne Rok
  99  Cakić Stefan (V,K)
  Rezervni igralci
  13  Bohinc Jan
  14  Ferlan Rok
  15  Hadžirić Anis
  16  Lipar Jan
  17  Vrtač Nik
  18  Vrtač Tim
  19  Gašperlin Rok
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  2  Železnikar Jaka
  13  Šuštar Janez
  15  Hrenko Hrovatin Gašper
   TRENER
   Šenčur
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 5 - Jefimić Boro (10')
   Kalcer Radomlje
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Novak Luka (72')
    3 - Bobnar David (85')
    19 - Gašperlin Rok (92')
   Kalcer Radomlje
    11 - Kern Mark (33')
    17 - Perne Rok (43')
    10 - Vidmar Miha (60')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  30'     19 - Gašperlin Rok
       7 - Rakovec Nik
  77'     16 - Lipar Jan
       5 - Jefimić Boro
  80'     18 - Vrtač Tim
       9 - Kern Gregor
  84'     13 - Bohinc Jan
       6 - Sirk Aljoša
  89'     17 - Vrtač Nik
       11 - Zupančič Jure
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  65'     2 - Železnikar Jaka
       17 - Perne Rok
  77'     15 - Hrenko Hrovatin Gašper
       11 - Kern Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan