align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 01.04.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Ivančna Gorica 0:4 (0:0)
   Kraj: LJUBLJANA - ŠENTVID - MAKSOV GAJ    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Drobac Dejan
   1. pomočnik: Lukić Miroslav
   2. pomočnik: Juvančič Jan
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Koprivec Jaka (V) 04.05.97
  2  Šubic Žiga 13.10.99
  3  Januš Edvard 16.09.97
  4  Okorn Anže 06.10.96
  5  Vukšinič Gregor 04.12.97
  6  Hribar Miha 17.07.96
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Marenče Jan 12.10.96
  10  Erceg Rok 15.01.98
  11  Škrbinc Jaka 12.06.97
   Ivančna Gorica
Priimek in ime Rojen
  1  Verbič Tomaž (V) 14.04.98
  2  Žnidaršič Jan 07.02.97
  4  Vintar Jure (K) 25.10.96
  5  Križman Aljaž Anton 17.01.97
  6  Berus Kristjan 24.01.96
  7  Gale Denis 18.03.96
  8  Mirt Matej 19.10.96
  9  Salčinovič Alen 10.11.97
  10  Piškurič Luka 09.02.96
  11  Maschke Jan 26.06.96
  18  Bebar Šabić Emanuel 20.05.98
  19  Gavranić Marko 28.09.97
  Rezervni igralci
  13  Koritnik Egidij 24.07.98
  14  Janevski Igor 17.08.96
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V) 18.05.99
  14  Bebar Šabić Alex 04.10.96
  15  Nuhanović Edet 17.11.97
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
   0:1 10 - Piškurič Luka (47')
   0:2 7 - Gale Denis (54')
   0:3 9 - Salčinovič Alen (80')
   0:4 11 - Maschke Jan (84') 11m
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    2 - Šubic Žiga (24')
    4 - Okorn Anže (83')
   Ivančna Gorica
    6 - Berus Kristjan (26')
    7 - Gale Denis (54')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
    6 - Berus Kristjan (56')
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  37'     13 - Koritnik Egidij
       9 - Marenče Jan
  60'     14 - Janevski Igor
       2 - Šubic Žiga
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  14'     15 - Nuhanović Edet
       2 - Žnidaršič Jan
  89'     14 - Bebar Šabić Alex
       10 - Piškurič Luka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
20. krog 20.05.17
Škofja Loka : Kondor Godešič 2 : 2
Visoko : Bohinj 2 : 1
JuRentA Bitnje : Žiri 1 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 2 : 0
Niko Železniki : Preddvor 5 : 0
Zarica Kranj B : Britof 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan