align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 01.04.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Ivančna Gorica 0:4 (0:0)
   Kraj: LJUBLJANA - ŠENTVID - MAKSOV GAJ    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Drobac Dejan
   1. pomočnik: Lukić Miroslav
   2. pomočnik: Juvančič Jan
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Koprivec Jaka (V)
  2  Šubic Žiga
  3  Januš Edvard
  4  Okorn Anže
  5  Vukšinič Gregor
  6  Hribar Miha
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Marenče Jan
  10  Erceg Rok
  11  Škrbinc Jaka
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Žnidaršič Jan
  4  Vintar Jure (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  6  Berus Kristjan
  7  Gale Denis
  8  Mirt Matej
  9  Salčinovič Alen
  10  Piškurič Luka
  11  Maschke Jan
  18  Bebar Šabić Emanuel
  19  Gavranić Marko
  Rezervni igralci
  13  Koritnik Egidij
  14  Janevski Igor
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V)
  14  Bebar Šabić Alex
  15  Nuhanović Edet
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
   0:1 10 - Piškurič Luka (47')
   0:2 7 - Gale Denis (54')
   0:3 9 - Salčinovič Alen (80')
   0:4 11 - Maschke Jan (84') 11m
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    2 - Šubic Žiga (24')
    4 - Okorn Anže (83')
   Ivančna Gorica
    6 - Berus Kristjan (26')
    7 - Gale Denis (54')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Ivančna Gorica
    6 - Berus Kristjan (56')
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  37'     13 - Koritnik Egidij
       9 - Marenče Jan
  60'     14 - Janevski Igor
       2 - Šubic Žiga
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  14'     15 - Nuhanović Edet
       2 - Žnidaršič Jan
  89'     14 - Bebar Šabić Alex
       10 - Piškurič Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan