align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 21.03.15
   TEKMA: Svoboda - Jesenice-Bled 1:0 (0:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Debevec Gašper
   1. pomočnik: Macedoni Luka
   2. pomočnik: Bukovec Janko
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Parkelj Jernej
  3  Delić Mirnes
  4  Mahkovec Matevž
  5  Nuhanovič Eni
  6  Krotko Miha
  7  Redžič Emir (K)
  9  Judež Klemen
  10  Založnik Anže
  11  Nuhanovič Edi
  19  Kekić Teo
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  4  Huseinbašić Senad (K)
  6  Semanić Ermin
  7  Crnović Arment
  9  Huseinbašić Samir
  10  Pašić Armin
  13  Basta David
  19  Hmeljak Uroš
  26  Lapajne Anže
  32  Dimitrijević Benjamin
  88  Rozman Simon
  Rezervni igralci
  13  Miklavc Jure
  14  Maksimovič Haris
  15  Bojović Timotej
  16  Ikanović Denis
  17  Krupljanin Danijel
  18  Kalar Nakov Luka
  21  Savič Nik
  Rezervni igralci
  14  Končnik Ažbe
  23  Vranješ Kristijan
   TRENER
   Svoboda
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 11 - Nuhanovič Edi (79')
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Svoboda
    4 - Mahkovec Matevž (9')
    7 - Redžič Emir (91')
   Jesenice-Bled
    4 - Huseinbašić Senad (39')
    9 - Huseinbašić Samir (67')
    7 - Crnović Arment (68')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Miklavc Jure
       19 - Kekić Teo
  70'     16 - Ikanović Denis
       10 - Založnik Anže
  71'     15 - Bojović Timotej
       9 - Judež Klemen
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  84'     23 - Vranješ Kristijan
       19 - Hmeljak Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan