align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 29.03.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Roltek Dob 1:1 (0:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Avramovič Bernard
   2. pomočnik: Drobac Dejan
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Dacar Mitja
  8  Vasić Dimitrije
  9  Halili Arber
  10  Vidmar Miha
  14  Korač Jasmin
  23  Kern Mark
  27  Skrbinšek Žan
  99  Cakić Stefan (V,K)
   Roltek Dob
Priimek in ime
  5  Volčini Gašper (K)
  6  Zagorec David
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  10  Lepoglavec Jure
  11  Čebulj Tomaž
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper
  15  Zupančič Mitja
  16  Vasilić Uroš
  23  Jurišič Matej
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  6  Hemetek Matevž
  13  Ljubijankić Mirza
  15  Letnar Jan
  16  Smrkolj Nik
  17  Perne Rok
  Rezervni igralci
  4  Avbelj Luka
  9  Tomažin Žan Žak
  18  Adilović Arnes
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Roltek Dob
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:1 9 - Halili Arber (48')
   Roltek Dob
   0:1 7 - Krajnik Žan (12')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    2 - Železnikar Jaka (40')
    9 - Halili Arber (52')
    10 - Vidmar Miha (76')
   Roltek Dob
    10 - Lepoglavec Jure (23')
    11 - Čebulj Tomaž (28')
    6 - Zagorec David (74')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Roltek Dob
    11 - Čebulj Tomaž (82')
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Smrkolj Nik
       2 - Železnikar Jaka
  67'     17 - Perne Rok
       27 - Skrbinšek Žan
  67'     15 - Letnar Jan
       4 - Šuštar Janez
  87'     6 - Hemetek Matevž
       10 - Vidmar Miha
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  53'     4 - Avbelj Luka
       23 - Jurišič Matej
  55'     9 - Tomažin Žan Žak
       10 - Lepoglavec Jure
  67'     18 - Adilović Arnes
       8 - Kotnik Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan