align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 29.03.15
   TEKMA: NOGA Britof - Slovan 1:2 (0:0)
   Kraj: BRITOF - BRITOF    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V,K)
  3  Šenk Gašper
  4  Dimitrov Robert
  5  Jusufović Elvis
  6  Pavlovič Aleš
  7  Dedić Ervin
  8  Kukavica Benjamin
  9  Stojanac Matej
  10  Godnič Matic
  13  Bajželj Tom
  20  Tomić Petar
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Begović Jan
  3  Maliqaj Arbnor
  4  Kožar Adis
  5  Finžgar Jernej Rudi
  6  Lukman Franci
  7  Miličević Marijo
  8  Rac Tilen
  9  Hamulić Said
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
  Rezervni igralci
  2  Djaković Dejan
  12  Šupuk Kenan (V)
  14  Sedlar Mark
  15  Sodnik Miha
  16  Šenk Rok
  17  Borenović Aleksander
  18  Hudovernik Matic
  Rezervni igralci
  12  Jankovec Jaka (V)
  13  Djinisić Stefan
  14  Thaqi Avni
  15  Bašić Jasmin
  16  Omeragić Denis
  17  Lapajne Bartolomej
  18  Kanurić Dževad
   TRENER
   NOGA Britof
   Slovan
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 5 - Jusufović Elvis (48') 11m
   Slovan
   1:1 9 - Hamulić Said (55')
   1:2 4 - Kožar Adis (82')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    7 - Dedić Ervin (54')
    10 - Godnič Matic (62')
    13 - Bajželj Tom (74')
   Slovan
    5 - Finžgar Jernej Rudi (47')
    10 - Miljević Stefan (68')
    4 - Kožar Adis (76')
    15 - Bašić Jasmin (89')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Slovan
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  69'     2 - Djaković Dejan
       7 - Dedić Ervin
  86'     17 - Borenović Aleksander
       4 - Dimitrov Robert
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Omeragić Denis
       2 - Begović Jan
  66'     13 - Djinisić Stefan
       3 - Maliqaj Arbnor
  84'     14 - Thaqi Avni
       7 - Miličević Marijo
  89'     15 - Bašić Jasmin
       8 - Rac Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan