align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 29.03.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Birsa&Matavž Bilje 0:4 (0:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Rozina Janez
   2. pomočnik: Kos Rok
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Mujkanović Jasim (V) 27.09.98
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Barukčić Mario 09.07.97
  4  Tripunović Dragan 20.06.97
  5  Kulašević Amar 04.07.96
  6  Krasniqi Kevin 16.01.97
  7  Krajšič Žan 23.01.96
  8  Mlinar Tilen (K) 03.02.96
  10  Sotenšek Jan 22.11.97
  11  Merdanović Asim 11.12.97
  19  Petek Jan 18.08.97
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime Rojen
  1  Bajc Luka (V,K) 13.11.96
  2  Kodelja Enej 11.11.96
  6  Barukčić Klemen 18.06.97
  8  Humar Kevin 09.04.96
  11  Žnideršič Kevin 15.04.96
  13  Cijan Klemen 09.05.96
  14  Koblar Jan 03.06.97
  15  Nabergoj Ambrož 02.06.97
  16  Kavčič Rok 21.02.97
  18  Silič Anej 19.07.97
  19  Gorup David 04.03.97
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan 03.07.97
  14  Fatimić Ramiz 12.10.97
  Rezervni igralci
  7  Mozetič Vasja 06.06.97
  9  Masten Nik 24.12.97
  17  Kobal Andraž 22.09.97
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 8 - Humar Kevin (47')
   0:2 5 - Kulašević Amar (58') AG
   0:3 7 - Mozetič Vasja (70')
   0:4 13 - Cijan Klemen (72')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    5 - Kulašević Amar (47')
    3 - Barukčić Mario (49')
    10 - Sotenšek Jan (86')
   Birsa&Matavž Bilje
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Fatimić Ramiz
       4 - Tripunović Dragan
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Masten Nik
       11 - Žnideršič Kevin
  57'     17 - Kobal Andraž
       16 - Kavčič Rok
  67'     7 - Mozetič Vasja
       15 - Nabergoj Ambrož
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan