align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 04.04.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Škofja Loka 7:1 (4:1)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   2. pomočnik: Stjepanović Aleksandar
   Delegat: Košanc Elvis
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Pribac Gregor
  4  Starc Vasja (K)
  5  Gerk Mihael
  6  Poklar Žan
  7  Šuber Jean
  8  Kučinič Patrick
  9  Bertok Patrik
  10  Cvetković Luka
  11  Franca Manuel
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Raspet Matevž
  5  Dragojević Stefan
  6  Kustec Rudi
  7  Frelih Andraž (K)
  8  Kadić Alexander
  9  Prosen Žiga
  10  Oblak Anže
  11  Klemenčič Rok
  Rezervni igralci
  12  Počkaj Anže (V)
  13  Turk Tim
  14  Vežnaver Tilen
  15  Gorela Rok
  16  Ražem Enej
  17  Krmac Patrik
  Rezervni igralci
   TRENER
   Jadran Dekani
   Škofja Loka
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 7 - Šuber Jean (5')
   2:0 7 - Šuber Jean (21')
   3:0 7 - Šuber Jean (31')
   4:1 9 - Bertok Patrik (37')
   5:1 11 - Franca Manuel (60')
   6:1 10 - Cvetković Luka (67')
   7:1 14 - Vežnaver Tilen (73')
   Škofja Loka
   3:1 5 - Dragojević Stefan (34')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    5 - Gerk Mihael (34')
   Škofja Loka
    3 - Mustafoski Emrah (72')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  66'     12 - Počkaj Anže
       1 - Baruca Miha
  66'     13 - Turk Tim
       6 - Poklar Žan
  70'     14 - Vežnaver Tilen
       9 - Bertok Patrik
  79'     15 - Gorela Rok
       5 - Gerk Mihael
  86'     16 - Ražem Enej
       10 - Cvetković Luka
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan