align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 04.04.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - NOGA Britof 4:2 (2:1)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Pušnjak Jure
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  5  Barukčić Klemen
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav (K)
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  17  Kobal Andraž
  18  Silič Anej
  19  Gorup David
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V,K)
  2  Djaković Dejan
  3  Šenk Gašper
  4  Bajželj Tom
  5  Jusufović Elvis
  6  Pavlovič Aleš
  7  Dedić Ervin
  8  Sitar Tevž
  9  Kukavica Benjamin
  10  Godnič Matic
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  6  Gregorič Rene
  7  Mozetič Vasja
  8  Humar Kevin
  11  Žnideršič Kevin
  16  Kavčič Rok
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Šenk Rok
  14  Hudovernik Matic
  16  Janžekovič Miha
  17  Borenović Aleksander
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   NOGA Britof
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 10 - Čižmešija Tomislav (6')
   2:0 9 - Masten Nik (35')
   3:2 5 - Barukčić Klemen (77')
   4:2 11 - Žnideršič Kevin (93')
   NOGA Britof
   2:1 20 - Tomić Petar (42')
   2:2 10 - Godnič Matic (56')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    5 - Barukčić Klemen (42')
    17 - Kobal Andraž (88')
   NOGA Britof
    3 - Šenk Gašper (36')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  7'     11 - Žnideršič Kevin
       13 - Cijan Klemen
  60'     8 - Humar Kevin
       9 - Masten Nik
  74'     6 - Gregorič Rene
       15 - Nabergoj Ambrož
  87'     7 - Mozetič Vasja
       17 - Kobal Andraž
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  79'     14 - Hudovernik Matic
       2 - Djaković Dejan
  86'     13 - Šenk Rok
       10 - Godnič Matic
  89'     17 - Borenović Aleksander
       5 - Jusufović Elvis
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan