align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 06.04.15
   TEKMA: Slovan - Kalcer Radomlje 1:2 (0:2)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Nolimal Matevž
   1. pomočnik: Serdinšek Jure
   2. pomočnik: Marković Siniša
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Begović Jan
  3  Thaqi Avni
  4  Omeragić Denis
  5  Finžgar Jernej Rudi
  6  Maliqaj Arbnor
  7  Rac Tilen
  8  Lukman Franci
  9  Hamulić Said
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  3  Hrenko Hrovatin Gašper
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Letnar Jan
  8  Vasić Dimitrije
  9  Halili Arber
  10  Vidmar Miha
  11  Kern Mark
  14  Korač Jasmin
  21  Skrbinšek Žan
  99  Cakić Stefan (V,K)
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Stele Jaka
  14  Bašić Jasmin
  15  Lapajne Bartolomej
  16  Čefarin Alan
  17  Jankovec Jaka
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  2  Smrkolj Nik
  6  Hemetek Matevž
  15  Dacar Mitja
  17  Perne Rok
   TRENER
   Slovan
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Slovan
   1:2 11 - Zajc Jakob (57')
   Kalcer Radomlje
   0:1 10 - Vidmar Miha (10')
   0:2 4 - Omeragić Denis (33') AG
   OPOMINJANI
   Slovan
    7 - Rac Tilen (39')
    6 - Maliqaj Arbnor (75')
   Kalcer Radomlje
    3 - Hrenko Hrovatin Gašper (24')
    7 - Letnar Jan (56')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Kalcer Radomlje
    3 - Hrenko Hrovatin Gašper (26')
    7 - Letnar Jan (59')
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  83'     14 - Bašić Jasmin
       8 - Lukman Franci
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Perne Rok
       4 - Šuštar Janez
  60'     15 - Dacar Mitja
       11 - Kern Mark
  71'     6 - Hemetek Matevž
       14 - Korač Jasmin
  83'     2 - Smrkolj Nik
       10 - Vidmar Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan