align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 04.04.15
   TEKMA: Šenčur - Jesenice-Bled 1:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Kolenovič Samir
   2. pomočnik: Markovič Domen
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Gašperlin Rok 13.02.96
  3  Bobnar David 01.08.97
  4  Celar Žiga 29.01.97
  5  Jefimić Boro 20.08.97
  6  Strašek Rok 19.07.96
  7  Rakovec Nik 12.07.97
  8  Gorjanec Denis 04.01.96
  9  Zupančič Jure 14.09.96
  10  Tominc Nejc (K) 08.03.97
  11  Kern Gregor 30.08.97
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  6  Semanić Ermin 02.07.96
  8  Jovanović David 17.08.98
  9  Huseinbašić Samir 28.01.96
  13  Basta David 05.03.96
  14  Končnik Ažbe 11.11.97
  19  Hmeljak Uroš 14.11.97
  32  Dimitrijević Benjamin 03.06.98
  42  Kadunc Andrej 17.10.97
  88  Rozman Simon 21.05.96
  Rezervni igralci
  13  Lipar Jan 17.01.97
  14  Škarabot Aljaž 22.02.96
  15  Hadžirić Anis 10.06.97
  16  Vrtač Tim 24.07.96
  17  Mubi Žan 12.07.96
  Rezervni igralci
  22  Crnović Arment 30.12.96
   TRENER
   Šenčur
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 2 - Gašperlin Rok (40')
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Gašperlin Rok (41')
    10 - Tominc Nejc (76')
    16 - Vrtač Tim (91')
   Jesenice-Bled
    14 - Končnik Ažbe (34')
    8 - Jovanović David (43')
    9 - Huseinbašić Samir (58')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  70'     14 - Škarabot Aljaž
       11 - Kern Gregor
  82'     13 - Lipar Jan
       8 - Gorjanec Denis
  87'     16 - Vrtač Tim
       9 - Zupančič Jure
  89'     17 - Mubi Žan
       4 - Celar Žiga
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Crnović Arment
       13 - Basta David
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan