align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 06.04.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Svoboda 0:0 (0:0)
   Kraj: Ljubljana - Šentvid - Maksov Gaj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Langus Luka
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Koprivec Jaka (V) 04.05.97
  2  Erceg Rok 15.01.98
  3  Januš Edvard 16.09.97
  4  Okorn Anže 06.10.96
  5  Vukšinič Gregor 04.12.97
  6  Škrbinc Jaka 12.06.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Mujakić Edvin 13.03.97
  11  Novak Gal 24.03.97
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Flerin Žiga 17.06.96
  3  Delić Mirnes 06.09.96
  4  Mahkovec Matevž 14.10.98
  5  Nuhanovič Eni 12.02.96
  6  Krotko Miha 26.01.96
  7  Redžič Emir (K) 23.12.96
  8  Kekić Teo 10.01.97
  9  Vaupotič Tilen 10.08.97
  10  Založnik Anže 06.09.96
  11  Nuhanovič Edi 12.02.96
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor 17.08.96
  14  Hribar Miha 17.07.96
  Rezervni igralci
  13  Maksimovič Haris 16.10.97
  14  Bojović Timotej 26.07.96
  15  Kalar Nakov Luka 13.01.97
  16  Ikanović Denis 10.09.97
  17  Savič Nik 22.06.98
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Svoboda
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    3 - Januš Edvard (6')
   Svoboda
    7 - Redžič Emir (14')
    4 - Mahkovec Matevž (70')
    11 - Nuhanovič Edi (74')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Svoboda
    11 - Nuhanovič Edi (75')
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Hribar Miha
       10 - Mujakić Edvin
  89'     13 - Janevski Igor
       7 - Brankovič David
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Ikanović Denis
       8 - Kekić Teo
  66'     14 - Bojović Timotej
       2 - Flerin Žiga
  85'     13 - Maksimovič Haris
       10 - Založnik Anže
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan