align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Škofja Loka - Arne Tabor 69 4:6 (0:5)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Hajdić Osman
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Raspet Matevž 02.11.97
  6  Dragojević Stefan 16.03.97
  7  Frelih Andraž 19.08.96
  8  Kustec Rudi 27.07.97
  9  Kadić Alexander 14.10.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Koprivec Jaka (V) 04.05.97
  2  Erceg Rok 15.01.98
  3  Hribar Miha 17.07.96
  4  Okorn Anže 06.10.96
  5  Vukšinič Gregor 04.12.97
  6  Škrbinc Jaka 12.06.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Januš Edvard 16.09.97
  11  Novak Gal 24.03.97
  Rezervni igralci
  12  Kožuh Damijan (V) 10.09.99
  13  Pogačnik Bor 21.03.96
  14  Prosen Žiga 12.05.97
  15  Klemenčič Rok 25.11.97
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor 17.08.96
   TRENER
   Škofja Loka
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:6 7 - Frelih Andraž (48')
   2:6 5 - Raspet Matevž (72')
   3:6 11 - Oblak Anže (83')
   4:6 14 - Prosen Žiga (88')
   Arne Tabor 69
   0:1 9 - Prebil Jaka (8')
   0:2 9 - Prebil Jaka (28')
   0:3 8 - Kustec Rudi (32') AG
   0:4 7 - Brankovič David (38')
   0:5 11 - Novak Gal (42')
   0:6 7 - Brankovič David (47')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    2 - Novak Sergej (84')
    14 - Prosen Žiga (88')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Prosen Žiga
       9 - Kadić Alexander
  46'     13 - Pogačnik Bor
       8 - Kustec Rudi
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Janevski Igor
       10 - Januš Edvard
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan