align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Škofja Loka - Arne Tabor 69 4:6 (0:5)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Hajdić Osman
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Mrak Žiga
  5  Raspet Matevž
  6  Dragojević Stefan
  7  Frelih Andraž
  8  Kustec Rudi
  9  Kadić Alexander
  10  Novak Nejc (K)
  11  Oblak Anže
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Koprivec Jaka (V)
  2  Erceg Rok
  3  Hribar Miha
  4  Okorn Anže
  5  Vukšinič Gregor
  6  Škrbinc Jaka
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Januš Edvard
  11  Novak Gal
  Rezervni igralci
  12  Kožuh Damijan (V)
  13  Pogačnik Bor
  14  Prosen Žiga
  15  Klemenčič Rok
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor
   TRENER
   Škofja Loka
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:6 7 - Frelih Andraž (48')
   2:6 5 - Raspet Matevž (72')
   3:6 11 - Oblak Anže (83')
   4:6 14 - Prosen Žiga (88')
   Arne Tabor 69
   0:1 9 - Prebil Jaka (8')
   0:2 9 - Prebil Jaka (28')
   0:3 8 - Kustec Rudi (32') AG
   0:4 7 - Brankovič David (38')
   0:5 11 - Novak Gal (42')
   0:6 7 - Brankovič David (47')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    2 - Novak Sergej (84')
    14 - Prosen Žiga (88')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Prosen Žiga
       9 - Kadić Alexander
  46'     13 - Pogačnik Bor
       8 - Kustec Rudi
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Janevski Igor
       10 - Januš Edvard
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan