align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 11.04.15
   TEKMA: Svoboda - Šenčur 1:2 (0:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Bajuk Aleš
   2. pomočnik: Garmut Gašper
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Vaupotič Tilen 10.08.97
  3  Delić Mirnes 06.09.96
  4  Mahkovec Matevž 14.10.98
  5  Nuhanovič Eni 12.02.96
  6  Krotko Miha 26.01.96
  7  Redžič Emir (K) 23.12.96
  8  Kekić Teo 10.01.97
  9  Judež Klemen 26.06.97
  10  Založnik Anže 06.09.96
  11  Bojović Timotej 26.07.96
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Gašperlin Rok 13.02.96
  3  Bobnar David 01.08.97
  4  Celar Žiga 29.01.97
  5  Jefimić Boro 20.08.97
  6  Sirk Aljoša 10.11.97
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Gorjanec Denis (K) 04.01.96
  9  Zupančič Jure 14.09.96
  10  Kern Gregor 30.08.97
  11  Hadžirić Anis 10.06.97
  Rezervni igralci
  13  Maksimovič Haris 16.10.97
  14  Ikanović Denis 10.09.97
  15  Flerin Žiga 17.06.96
  16  Savič Nik 22.06.98
  17  Kalar Nakov Luka 13.01.97
  Rezervni igralci
  13  Lipar Jan 17.01.97
  14  Škarabot Aljaž 22.02.96
  15  Ferlan Rok 26.07.97
  16  Apostolovski Črt 03.10.97
   TRENER
   Svoboda
   Šenčur
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 9 - Judež Klemen (58')
   Šenčur
   1:1 14 - Škarabot Aljaž (77')
   1:2 9 - Zupančič Jure (83')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    10 - Založnik Anže (31')
    3 - Delić Mirnes (37')
    11 - Bojović Timotej (60')
    14 - Ikanović Denis (76')
    15 - Flerin Žiga (76')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Svoboda
    2 - Vaupotič Tilen (7')
   Šenčur
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Ikanović Denis
       10 - Založnik Anže
  68'     15 - Flerin Žiga
       11 - Bojović Timotej
  85'     16 - Savič Nik
       6 - Krotko Miha
  85'     13 - Maksimovič Haris
       8 - Kekić Teo
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Škarabot Aljaž
       11 - Hadžirić Anis
  59'     15 - Ferlan Rok
       3 - Bobnar David
  67'     13 - Lipar Jan
       5 - Jefimić Boro
  84'     16 - Apostolovski Črt
       10 - Kern Gregor
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan