align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Jerman Danijel
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Vidmar Miha
  8  Vasić Dimitrije
  9  Halili Arber
  11  Marinšek Grega (K)
  13  Korač Jasmin
  21  Skrbinšek Žan
  23  Kern Mark
  25  Železnikar Jaka
  99  Cakić Stefan (V)
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  5  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav (K)
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  18  Silič Anej
  19  Gorup David
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  6  Hemetek Matevž
  20  Smrkolj Nik
  Rezervni igralci
  3  Umek Klemen
  6  Gregorič Rene
  11  Žnideršič Kevin
  16  Kavčič Rok
  17  Kobal Andraž
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 10 - Čižmešija Tomislav (45')
   0:2 8 - Humar Kevin (63')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    6 - Hemetek Matevž (55')
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (63')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  25'     20 - Smrkolj Nik
       21 - Skrbinšek Žan
  46'     6 - Hemetek Matevž
       4 - Šuštar Janez
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  64'     16 - Kavčič Rok
       19 - Gorup David
  74'     11 - Žnideršič Kevin
       9 - Masten Nik
  83'     17 - Kobal Andraž
       13 - Cijan Klemen
  87'     6 - Gregorič Rene
       14 - Koblar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan