align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Jerman Danijel
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime Rojen
  4  Šuštar Janez 12.04.97
  5  Cerar Matej 13.06.97
  7  Vidmar Miha 16.06.97
  8  Vasić Dimitrije 06.12.96
  9  Halili Arber 28.10.96
  11  Marinšek Grega (K) 19.09.96
  13  Korač Jasmin 01.07.97
  21  Skrbinšek Žan 06.05.96
  23  Kern Mark 03.03.96
  25  Železnikar Jaka 23.07.96
  99  Cakić Stefan (V) 10.12.96
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime Rojen
  1  Bajc Luka (V) 13.11.96
  2  Kodelja Enej 11.11.96
  5  Barukčić Klemen 18.06.97
  8  Humar Kevin 09.04.96
  9  Masten Nik 24.12.97
  10  Čižmešija Tomislav (K) 04.04.96
  13  Cijan Klemen 09.05.96
  14  Koblar Jan 03.06.97
  15  Nabergoj Ambrož 02.06.97
  18  Silič Anej 19.07.97
  19  Gorup David 04.03.97
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V) 21.11.98
  6  Hemetek Matevž 31.08.96
  20  Smrkolj Nik 03.04.97
  Rezervni igralci
  3  Umek Klemen 15.01.96
  6  Gregorič Rene 23.02.97
  11  Žnideršič Kevin 15.04.96
  16  Kavčič Rok 21.02.97
  17  Kobal Andraž 22.09.97
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 10 - Čižmešija Tomislav (45')
   0:2 8 - Humar Kevin (63')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    6 - Hemetek Matevž (55')
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (63')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  25'     20 - Smrkolj Nik
       21 - Skrbinšek Žan
  46'     6 - Hemetek Matevž
       4 - Šuštar Janez
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  64'     16 - Kavčič Rok
       19 - Gorup David
  74'     11 - Žnideršič Kevin
       9 - Masten Nik
  83'     17 - Kobal Andraž
       13 - Cijan Klemen
  87'     6 - Gregorič Rene
       14 - Koblar Jan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
20. krog 20.05.17
Škofja Loka : Kondor Godešič 2 : 2
Visoko : Bohinj 2 : 1
JuRentA Bitnje : Žiri 1 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 2 : 0
Niko Železniki : Preddvor 5 : 0
Zarica Kranj B : Britof 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan