align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: NOGA Britof - Brda 2:1 (2:0)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V,K)
  2  Sitar Tevž
  4  Kukavica Benjamin
  5  Jusufović Elvis
  6  Pavlovič Aleš
  7  Dedić Ervin
  8  Boldin Tim
  9  Stojanac Matej
  10  Godnič Matic
  11  Tomić Petar
  16  Bajželj Tom
   Brda
Priimek in ime
  1  Blažič Matija (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Torkar Miha
  5  Berlot Alen
  6  Berce Nejc
  7  Manfreda Tomi
  8  Slokar Luci
  9  Simčič Jakob
  10  Lazar Kris (K)
  11  Leban Rijavec Jaša
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Djaković Dejan
  14  Hudovernik Matic
  15  Janžekovič Miha
  17  Sodnik Miha
  18  Borenović Aleksander
  Rezervni igralci
  14  Bizjak Žan
  15  Peršič Aljoša
  16  Dizdarević Alen
   TRENER
   NOGA Britof
   Brda
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 6 - Pavlovič Aleš (22')
   2:0 11 - Tomić Petar (27')
   Brda
   2:1 10 - Lazar Kris (73')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    10 - Godnič Matic (43')
    4 - Kukavica Benjamin (47')
    7 - Dedić Ervin (81')
   Brda
    7 - Manfreda Tomi (28')
    9 - Simčič Jakob (47')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
    4 - Kukavica Benjamin (60')
   Brda
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  78'     13 - Djaković Dejan
       8 - Boldin Tim
  85'     15 - Janžekovič Miha
       7 - Dedić Ervin
  85'     14 - Hudovernik Matic
       6 - Pavlovič Aleš
  89'     17 - Sodnik Miha
       16 - Bajželj Tom
   Brda
  Minuta  Igralec
  86'     14 - Bizjak Žan
       2 - Pahor Kristjan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan