align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Jadran Dekani 2:1 (1:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Kos Rok
   2. pomočnik: Murgić Amel
   Delegat: Klopčič Bogomil
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Fatimić Amir
  3  Merdanović Asim
  4  Tripunović Dragan
  5  Kulašević Amar (K)
  6  Barukčić Mario
  7  Krajšič Žan
  10  Sotenšek Jan
  11  Petek Jan
  14  Krasniqi Kevin
  19  Fatimić Ramiz
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Vežnaver Tilen
  4  Gerk Mihael
  5  Pribac Gregor
  6  Kučinič Patrick
  7  Jakovljević Nemanja
  8  Šuber Jean (K)
  9  Bertok Patrik
  10  Gorela Rok
  11  Špeh Nik
  Rezervni igralci
  8  Mlinar Tilen
  13  Dolanc Jan
  16  Botonjić Benjamin
  Rezervni igralci
  13  Krmac Patrik
  14  Baruca Miha
  15  Srebernič Matija
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 14 - Krasniqi Kevin (16')
   2:0 8 - Mlinar Tilen (70')
   Jadran Dekani
   2:1 4 - Gerk Mihael (78')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    7 - Krajšič Žan (39')
    6 - Barukčić Mario (56')
    8 - Mlinar Tilen (72')
    1 - Mujkanović Jasim (90')
   Jadran Dekani
    9 - Bertok Patrik (56')
    5 - Pribac Gregor (85')
    7 - Jakovljević Nemanja (86')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  58'     8 - Mlinar Tilen
       7 - Krajšič Žan
  90'     13 - Dolanc Jan
       19 - Fatimić Ramiz
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Srebernič Matija
       10 - Gorela Rok
  83'     14 - Baruca Miha
       9 - Bertok Patrik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan