align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Ivančna Gorica 1:2 (1:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bukovec Janko
   1. pomočnik: Pezerović Branko
   2. pomočnik: Nadarević Denis
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  18  Silič Anej
  19  Gorup David
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Žnidaršič Jan
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  6  Berus Kristjan
  7  Gale Denis
  8  Mirt Matej
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  19  Salčinovič Alen
  Rezervni igralci
  5  Gregorič Rene
  11  Žnideršič Kevin
  15  Nabergoj Ambrož
  16  Kavčič Rok
  17  Kobal Andraž
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V)
  13  Bebar Šabić Alex
  14  Boh Luka
  15  Nuhanović Edet
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 10 - Čižmešija Tomislav (10')
   Ivančna Gorica
   1:1 7 - Gale Denis (63')
   1:2 10 - Smrekar Jan (81') 11m
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    4 - Kunc Domen (48')
    18 - Silič Anej (64')
    15 - Nabergoj Ambrož (89')
   Ivančna Gorica
    19 - Salčinovič Alen (9')
    14 - Boh Luka (37')
    5 - Križman Aljaž Anton (89')
    15 - Nuhanović Edet (95')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
    4 - Kunc Domen (95')
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  61'     16 - Kavčič Rok
       19 - Gorup David
  70'     15 - Nabergoj Ambrož
       14 - Koblar Jan
  70'     17 - Kobal Andraž
       16 - Kavčič Rok
  80'     5 - Gregorič Rene
       3 - Umek Klemen
  82'     11 - Žnideršič Kevin
       13 - Cijan Klemen
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  21'     14 - Boh Luka
       6 - Berus Kristjan
  88'     15 - Nuhanović Edet
       11 - Maschke Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan