align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Slovan - Jesenice-Bled 0:3 (0:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Glavno igrišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Husić Admir
   1. pomočnik: Kurtušič Igor
   2. pomočnik: Hamulič Damir
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Begović Jan 01.09.96
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  6  Rac Tilen 02.11.96
  7  Miličević Marijo 13.10.96
  8  Zajc Jakob 27.01.96
  9  Laibuta Alexander Baariu 19.04.96
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Hamulić Said 13.11.97
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  6  Semanić Ermin 02.07.96
  9  Huseinbašić Samir 28.01.96
  10  Pašić Armin 27.08.97
  13  Basta David 05.03.96
  20  Šećkanović Hajrudin 09.05.96
  22  Crnović Arment 30.12.96
  32  Dimitrijević Benjamin 03.06.98
  42  Kadunc Andrej 17.10.97
  88  Rozman Simon 21.05.96
  Rezervni igralci
  12  Jankovec Jaka (V) 23.04.96
  13  Čefarin Alan 27.10.97
  14  Thaqi Avni 04.11.96
  15  Bašić Jasmin 15.08.97
  Rezervni igralci
  8  Medić Almir 10.08.97
  14  Končnik Ažbe 11.11.97
  19  Hmeljak Uroš 14.11.97
   TRENER
   Slovan
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Slovan
   Jesenice-Bled
   0:1 9 - Huseinbašić Samir (54')
   0:2 10 - Pašić Armin (71')
   0:3 22 - Crnović Arment (80')
   OPOMINJANI
   Slovan
    6 - Rac Tilen (58')
    3 - Begović Jan (69')
    4 - Kožar Adis (74')
   Jesenice-Bled
    20 - Šećkanović Hajrudin (56')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  75'     14 - Thaqi Avni
       6 - Rac Tilen
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  83'     14 - Končnik Ažbe
       9 - Huseinbašić Samir
  85'     19 - Hmeljak Uroš
       13 - Basta David
  86'     8 - Medić Almir
       10 - Pašić Armin
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan