align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Roltek Dob - Svoboda 1:3 (1:2)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Voga Franci
   1. pomočnik: Praštalo Dušan
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Avsec Tadej (V)
  3  Volčini Gašper (K)
  6  Zagorec David
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  10  Jurišič Matej
  14  Škofljanc Gašper
  15  Zupančič Mitja
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
  20  Čebulj Tomaž
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Flerin Žiga
  3  Parkelj Jernej
  4  Mahkovec Matevž
  5  Nuhanovič Eni
  6  Ikanović Denis
  7  Redžič Emir (K)
  8  Kekić Teo
  9  Judež Klemen
  10  Založnik Anže
  11  Bojović Timotej
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže
  4  Avbelj Luka
  9  Tomažin Žan Žak
  21  Oručevič Dino (V)
  Rezervni igralci
  13  Maksimovič Haris
  14  Perc Jon
  15  Begić Halid
  16  Savič Nik
  17  Kalar Nakov Luka
  18  Krotko Miha
   TRENER
   Roltek Dob
   Svoboda
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 20 - Čebulj Tomaž (32')
   Svoboda
   1:1 11 - Bojović Timotej (41')
   1:2 9 - Judež Klemen (44')
   1:3 9 - Judež Klemen (92')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    3 - Volčini Gašper (80')
   Svoboda
    1 - Japič Matic (75')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Svoboda
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  52'     9 - Tomažin Žan Žak
       19 - Lepoglavec Jure
  56'     4 - Avbelj Luka
       10 - Jurišič Matej
  62'     2 - Skrbinek Anže
       7 - Krajnik Žan
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Begić Halid
       11 - Bojović Timotej
  75'     13 - Maksimovič Haris
       6 - Ikanović Denis
  89'     16 - Savič Nik
       8 - Kekić Teo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan