align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: Škofja Loka - Šenčur 1:2 (0:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Pogačnik Bor
  3  Mustafoski Emrah
  4  Prosen Žiga
  5  Dragojević Stefan
  6  Frelih Andraž
  7  Kustec Rudi
  8  Krajnik Matej
  9  Kolenović Edi
  10  Novak Nejc (K)
  11  Oblak Anže
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Bobnar David
  4  Celar Žiga
  5  Sirk Aljoša
  6  Jefimić Boro
  7  Rakovec Nik
  8  Gorjanec Denis
  9  Zupančič Jure
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Škarabot Aljaž
  Rezervni igralci
  13  Kadić Alexander
  Rezervni igralci
  13  Lipar Jan
  14  Kern Gregor
  15  Apostolovski Črt
  16  Mubi Žan
   TRENER
   Škofja Loka
   Šenčur
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:2 11 - Oblak Anže (85') 11m
   Šenčur
   0:1 2 - Gašperlin Rok (54')
   0:2 9 - Zupančič Jure (77')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (65')
   Šenčur
    3 - Bobnar David (84')
    9 - Zupančič Jure (84')
    10 - Tominc Nejc (85')
    7 - Rakovec Nik (92')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Šenčur
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Kadić Alexander
       2 - Pogačnik Bor
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  68'     13 - Lipar Jan
       5 - Sirk Aljoša
  72'     14 - Kern Gregor
       11 - Škarabot Aljaž
  80'     15 - Apostolovski Črt
       6 - Jefimić Boro
  81'     16 - Mubi Žan
       2 - Gašperlin Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan