align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Roltek Dob 3:6 (0:3)
   Kraj: Ljubljana- Šentvid - Maksov Gaj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Ozebek Matej
   1. pomočnik: Vrčon Dominik
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Koprivec Jaka (V) 04.05.97
  2  Erceg Rok 15.01.98
  3  Hribar Miha 17.07.96
  4  Okorn Anže 06.10.96
  5  Tratnik Klemen 08.05.99
  6  Škrbinc Jaka 12.06.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Januš Edvard 16.09.97
  11  Koren Mark 05.01.96
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  4  Avbelj Luka 01.02.97
  6  Zagorec David 29.01.96
  7  Krajnik Žan 29.06.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  9  Tomažin Žan Žak 24.10.98
  12  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  14  Škofljanc Gašper (K) 06.01.96
  15  Zupančič Mitja 30.08.97
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  19  Lepoglavec Jure 03.07.97
  20  Čebulj Tomaž 10.10.96
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor 17.08.96
  14  Marenče Jan 12.10.96
  15  Fužir Lenart 23.10.96
  16  Šubic Žiga 13.10.99
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže 01.04.97
  10  Jurišič Matej 19.03.96
  21  Oručevič Dino (V) 21.05.98
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Roltek Dob
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:5 3 - Hribar Miha (72')
   2:5 14 - Marenče Jan (80')
   3:5 16 - Šubic Žiga (87')
   Roltek Dob
   0:1 7 - Krajnik Žan (21')
   0:2 19 - Lepoglavec Jure (23') 11m
   0:3 7 - Krajnik Žan (40')
   0:4 7 - Krajnik Žan (68')
   0:5 15 - Zupančič Mitja (71')
   3:6 7 - Krajnik Žan (93')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    4 - Okorn Anže (61')
    3 - Hribar Miha (63')
    6 - Škrbinc Jaka (88')
   Roltek Dob
    7 - Krajnik Žan (83')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  48'     16 - Šubic Žiga
       10 - Januš Edvard
  57'     14 - Marenče Jan
       11 - Koren Mark
  63'     13 - Janevski Igor
       5 - Tratnik Klemen
  66'     15 - Fužir Lenart
       2 - Erceg Rok
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  57'     10 - Jurišič Matej
       4 - Avbelj Luka
  87'     21 - Oručevič Dino
       12 - Avsec Tadej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan