align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Roltek Dob 3:6 (0:3)
   Kraj: Ljubljana- Šentvid - Maksov Gaj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Ozebek Matej
   1. pomočnik: Vrčon Dominik
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Koprivec Jaka (V)
  2  Erceg Rok
  3  Hribar Miha
  4  Okorn Anže
  5  Tratnik Klemen
  6  Škrbinc Jaka
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Januš Edvard
  11  Koren Mark
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  9  Tomažin Žan Žak
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper (K)
  15  Zupančič Mitja
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
  20  Čebulj Tomaž
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor
  14  Marenče Jan
  15  Fužir Lenart
  16  Šubic Žiga
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže
  10  Jurišič Matej
  21  Oručevič Dino (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Roltek Dob
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:5 3 - Hribar Miha (72')
   2:5 14 - Marenče Jan (80')
   3:5 16 - Šubic Žiga (87')
   Roltek Dob
   0:1 7 - Krajnik Žan (21')
   0:2 19 - Lepoglavec Jure (23') 11m
   0:3 7 - Krajnik Žan (40')
   0:4 7 - Krajnik Žan (68')
   0:5 15 - Zupančič Mitja (71')
   3:6 7 - Krajnik Žan (93')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    4 - Okorn Anže (61')
    3 - Hribar Miha (63')
    6 - Škrbinc Jaka (88')
   Roltek Dob
    7 - Krajnik Žan (83')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  48'     16 - Šubic Žiga
       10 - Januš Edvard
  57'     14 - Marenče Jan
       11 - Koren Mark
  63'     13 - Janevski Igor
       5 - Tratnik Klemen
  66'     15 - Fužir Lenart
       2 - Erceg Rok
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  57'     10 - Jurišič Matej
       4 - Avbelj Luka
  87'     21 - Oručevič Dino
       12 - Avsec Tadej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan