align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 25.04.15
   TEKMA: Svoboda - Slovan 3:1 (1:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jazbec Žan
   1. pomočnik: Pezerović Marko
   2. pomočnik: Korač Erol
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Flerin Žiga 17.06.96
  3  Parkelj Jernej 26.09.97
  4  Mahkovec Matevž 14.10.98
  5  Nuhanovič Eni 12.02.96
  6  Ikanović Denis 10.09.97
  7  Redžič Emir (K) 23.12.96
  8  Kekić Teo 10.01.97
  9  Judež Klemen 26.06.97
  10  Založnik Anže 06.09.96
  11  Bojović Timotej 26.07.96
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Thaqi Avni 04.11.96
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Finžgar Jernej Rudi 30.04.96
  6  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  7  Miličević Marijo 13.10.96
  8  Zajc Jakob 27.01.96
  9  Hamulić Said 13.11.97
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Begović Jan 01.09.96
  Rezervni igralci
  13  Perc Jon 23.06.98
  14  Maksimovič Haris 16.10.97
  15  Krotko Miha 26.01.96
  16  Savič Nik 22.06.98
  17  Delić Mirnes 06.09.96
  18  Vaupotič Tilen 10.08.97
  Rezervni igralci
  14  Kanurić Dževad 04.02.96
   TRENER
   Svoboda
   Slovan
   STRELCI
   Svoboda
   1:1 9 - Judež Klemen (27') 11m
   2:1 9 - Judež Klemen (47')
   3:1 9 - Judež Klemen (71')
   Slovan
   0:1 10 - Miljević Stefan (11')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    9 - Judež Klemen (61')
    17 - Delić Mirnes (67')
   Slovan
    5 - Finžgar Jernej Rudi (40')
    6 - Maliqaj Arbnor (59')
    10 - Miljević Stefan (86')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Slovan
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  21'     15 - Krotko Miha
       10 - Založnik Anže
  24'     17 - Delić Mirnes
       3 - Parkelj Jernej
  46'     18 - Vaupotič Tilen
       11 - Bojović Timotej
  78'     14 - Maksimovič Haris
       8 - Kekić Teo
  84'     16 - Savič Nik
       6 - Ikanović Denis
   Slovan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan