align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: Jesenice-Bled - Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Markovič Domen
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  4  Huseinbašić Senad (K)
  6  Semanić Ermin
  8  Medić Almir
  9  Huseinbašić Samir
  10  Razinger Nik
  13  Basta David
  20  Šećkanović Hajrudin
  22  Crnović Arment
  32  Dimitrijević Benjamin
  88  Rozman Simon
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  5  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav (K)
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  18  Silič Anej
  19  Gorup David
  Rezervni igralci
  23  Vranješ Kristijan
  Rezervni igralci
  7  Mozetič Vasja
  11  Žnideršič Kevin
  16  Kobal Andraž
  17  Gregorič Rene
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 13 - Basta David (5')
   2:1 4 - Huseinbašić Senad (83')
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 8 - Humar Kevin (9')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    8 - Medić Almir (25')
    9 - Huseinbašić Samir (54')
    10 - Razinger Nik (59')
   Birsa&Matavž Bilje
    15 - Nabergoj Ambrož (25')
    14 - Koblar Jan (60')
    8 - Humar Kevin (83')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  78'     23 - Vranješ Kristijan
       8 - Medić Almir
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  73'     16 - Kobal Andraž
       13 - Cijan Klemen
  79'     7 - Mozetič Vasja
       19 - Gorup David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan