align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 24.04.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Jadran Dekani 3:1 (3:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pavlovič Sandi
   1. pomočnik: Plavotić Dejan
   2. pomočnik: Miličević Ivan
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  5  Cerar Matej
  7  Letnar Jan
  8  Vasić Dimitrije
  10  Marinšek Grega (K)
  11  Vidmar Miha
  17  Perne Rok
  21  Skrbinšek Žan
  23  Kern Mark
  27  Hrenko Hrovatin Gašper
  99  Cakić Stefan (V)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Vežnaver Tilen
  4  Pribac Gregor
  5  Starc Vasja
  6  Kučinič Patrick
  7  Šuber Jean (K)
  8  Gerk Mihael
  9  Jakovljević Nemanja
  10  Franca Manuel
  11  Srebernič Matija
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  4  Šuštar Janez
  6  Hemetek Matevž
  9  Halili Arber
  14  Korač Jasmin
  15  Ljubijankić Mirza
  24  Dacar Mitja
  Rezervni igralci
  13  Počkaj Anže
  14  Špeh Nik
  15  Ščulac Žan
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 8 - Vasić Dimitrije (26')
   2:0 11 - Vidmar Miha (35')
   3:0 14 - Korač Jasmin (43')
   Jadran Dekani
   3:1 14 - Špeh Nik (62')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    10 - Marinšek Grega (28')
    9 - Halili Arber (80')
   Jadran Dekani
    8 - Gerk Mihael (28')
    6 - Kučinič Patrick (82')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  30'     14 - Korač Jasmin
       8 - Vasić Dimitrije
  61'     9 - Halili Arber
       2 - Železnikar Jaka
  71'     6 - Hemetek Matevž
       23 - Kern Mark
  88'     15 - Ljubijankić Mirza
       7 - Letnar Jan
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Špeh Nik
       3 - Vežnaver Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan