align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 20. krog 26.04.15
   TEKMA: NOGA Britof - Rudar Trbovlje 0:3 (0:2)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Tadić Nenad
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Šupuk Kenan (V)
  3  Bajželj Tom
  5  Jusufović Elvis
  6  Pavlovič Aleš
  7  Dedić Ervin (K)
  8  Šenk Gašper
  9  Stojanac Matej
  10  Godnič Matic
  14  Sitar Tevž
  16  Kukavica Benjamin
  20  Tomić Petar
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Barukčić Mario
  5  Kulašević Amar
  6  Krasniqi Kevin
  7  Fatimić Amir
  8  Mlinar Tilen (K)
  10  Sotenšek Jan
  11  Petek Jan
  19  Fatimić Ramiz
  Rezervni igralci
  2  Djaković Dejan
  4  Dimitrov Robert
  12  Knavs Klemen (V)
  13  Janžekovič Miha
  15  Sedlar Mark
  17  Hudovernik Matic
  18  Boldin Tim
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
   TRENER
   NOGA Britof
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   NOGA Britof
   Rudar Trbovlje
   0:1 8 - Mlinar Tilen (27')
   0:2 19 - Fatimić Ramiz (32')
   0:3 19 - Fatimić Ramiz (76')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    8 - Šenk Gašper (7')
    6 - Pavlovič Aleš (62')
   Rudar Trbovlje
    10 - Sotenšek Jan (15')
    5 - Kulašević Amar (59')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
    8 - Šenk Gašper (84')
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Boldin Tim
       7 - Dedić Ervin
  55'     4 - Dimitrov Robert
       5 - Jusufović Elvis
  69'     13 - Janžekovič Miha
       9 - Stojanac Matej
  79'     17 - Hudovernik Matic
       3 - Bajželj Tom
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  64'     13 - Dolanc Jan
       10 - Sotenšek Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan