align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: NOGA Britof - Škofja Loka 2:5 (0:1)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Tumo Tibor
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Sitar Tevž
  3  Bajželj Tom
  5  Dimitrov Robert
  6  Djaković Dejan
  7  Jusufović Elvis
  8  Boldin Tim (K)
  9  Sedlar Mark
  10  Godnič Matic
  17  Janžekovič Miha
  20  Tomić Petar
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Raspet Matevž
  5  Mrak Žiga
  6  Pogačnik Bor
  7  Kustec Rudi
  8  Frelih Andraž
  9  Prosen Žiga
  10  Novak Nejc (K)
  11  Oblak Anže
  Rezervni igralci
  4  Šenk Rok
  12  Šupuk Kenan (V)
  16  Borenović Aleksander
  18  Sodnik Miha
  Rezervni igralci
  13  Klemenčič Rok
  14  Kadić Alexander
   TRENER
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:4 10 - Godnič Matic (67')
   2:4 2 - Sitar Tevž (78')
   Škofja Loka
   0:1 8 - Frelih Andraž (37')
   0:2 7 - Kustec Rudi (47')
   0:3 11 - Oblak Anže (52')
   0:4 11 - Oblak Anže (58') 11m
   2:5 7 - Kustec Rudi (80')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  69'     18 - Sodnik Miha
       9 - Sedlar Mark
  75'     16 - Borenović Aleksander
       17 - Janžekovič Miha
  85'     12 - Šupuk Kenan
       1 - Knavs Klemen
  85'     4 - Šenk Rok
       6 - Djaković Dejan
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Kadić Alexander
       9 - Prosen Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan