align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: NOGA Britof - Škofja Loka 2:5 (0:1)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Tumo Tibor
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Knavs Klemen (V) 10.04.96
  2  Sitar Tevž 05.11.98
  3  Bajželj Tom 24.04.99
  5  Dimitrov Robert 16.06.99
  6  Djaković Dejan 16.05.98
  7  Jusufović Elvis 21.01.96
  8  Boldin Tim (K) 06.03.97
  9  Sedlar Mark 08.04.99
  10  Godnič Matic 08.03.96
  17  Janžekovič Miha 17.08.98
  20  Tomić Petar 06.10.96
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Raspet Matevž 02.11.97
  5  Mrak Žiga 08.02.98
  6  Pogačnik Bor 21.03.96
  7  Kustec Rudi 27.07.97
  8  Frelih Andraž 19.08.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
  Rezervni igralci
  4  Šenk Rok 13.12.98
  12  Šupuk Kenan (V) 19.01.98
  16  Borenović Aleksander 21.06.98
  18  Sodnik Miha 10.10.99
  Rezervni igralci
  13  Klemenčič Rok 25.11.97
  14  Kadić Alexander 14.10.97
   TRENER
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:4 10 - Godnič Matic (67')
   2:4 2 - Sitar Tevž (78')
   Škofja Loka
   0:1 8 - Frelih Andraž (37')
   0:2 7 - Kustec Rudi (47')
   0:3 11 - Oblak Anže (52')
   0:4 11 - Oblak Anže (58') 11m
   2:5 7 - Kustec Rudi (80')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Škofja Loka
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  69'     18 - Sodnik Miha
       9 - Sedlar Mark
  75'     16 - Borenović Aleksander
       17 - Janžekovič Miha
  85'     12 - Šupuk Kenan
       1 - Knavs Klemen
  85'     4 - Šenk Rok
       6 - Djaković Dejan
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Kadić Alexander
       9 - Prosen Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan