align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Kalcer Radomlje 1:1 (1:0)
   Kraj: Trbovlje - Rudar    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Vraničar Bor
   1. pomočnik: Džinalić Almir
   2. pomočnik: Šalehar Mitja
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Mujkanović Jasim (V) 27.09.98
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Merdanović Asim 11.12.97
  4  Barukčić Mario 09.07.97
  5  Fatimić Amir 12.10.97
  6  Krasniqi Kevin 16.01.97
  7  Krajšič Žan 23.01.96
  8  Mlinar Tilen (K) 03.02.96
  10  Sotenšek Jan 22.11.97
  11  Petek Jan 18.08.97
  19  Fatimić Ramiz 12.10.97
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime Rojen
  2  Železnikar Jaka 23.07.96
  4  Šuštar Janez 12.04.97
  5  Cerar Matej 13.06.97
  7  Letnar Jan 10.10.96
  10  Marinšek Grega (K) 19.09.96
  11  Vidmar Miha 16.06.97
  14  Korač Jasmin 01.07.97
  17  Perne Rok 06.09.97
  21  Skrbinšek Žan 06.05.96
  23  Kern Mark 03.03.96
  99  Cakić Stefan (V) 10.12.96
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan 03.07.97
  14  Tripunović Dragan 20.06.97
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V) 21.11.98
  6  Hemetek Matevž 31.08.96
  8  Dacar Mitja 02.09.97
  9  Halili Arber 28.10.96
  15  Ljubijankić Mirza 21.11.97
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 7 - Krajšič Žan (1')
   Kalcer Radomlje
   1:1 9 - Halili Arber (68')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    11 - Petek Jan (61')
    8 - Mlinar Tilen (72')
   Kalcer Radomlje
    11 - Vidmar Miha (87')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  32'     9 - Halili Arber
       14 - Korač Jasmin
  63'     8 - Dacar Mitja
       7 - Letnar Jan
  89'     6 - Hemetek Matevž
       11 - Vidmar Miha
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan