align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Ivančna Gorica 2:4 (1:1)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Tabar Tan
   1. pomočnik: Jerman Simon
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Labor Dario
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Krmac Patrik
  4  Pribac Gregor
  5  Franca Manuel
  6  Kučinič Patrick
  7  Jakovljević Nemanja
  8  Starc Vasja
  9  Šuber Jean (K)
  10  Turk Tim
  11  Bertok Patrik
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Žnidaršič Jan
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  6  Boh Luka
  7  Gale Denis
  8  Mirt Matej
  9  Salčinovič Alen
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  Rezervni igralci
  12  Počkaj Anže (V)
  13  Gorela Rok
  14  Ražem Enej
  15  Cvetković Luka
  16  Vežnaver Tilen
  17  Ščulac Žan
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V)
  13  Bebar Šabić Alex
  14  Piškurič Luka
   TRENER
   Jadran Dekani
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 6 - Kučinič Patrick (37')
   2:2 8 - Starc Vasja (59')
   Ivančna Gorica
   1:1 4 - Vintar Jure (44')
   1:2 10 - Smrekar Jan (54') 11m
   2:3 14 - Piškurič Luka (66')
   2:4 11 - Maschke Jan (82')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    5 - Franca Manuel (54')
    7 - Jakovljević Nemanja (78')
    10 - Turk Tim (89')
   Ivančna Gorica
    7 - Gale Denis (7')
    2 - Žnidaršič Jan (45')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Ivančna Gorica
    3 - Gavranić Marko (45')
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Cvetković Luka
       11 - Bertok Patrik
  82'     16 - Vežnaver Tilen
       6 - Kučinič Patrick
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  69'     14 - Piškurič Luka
       7 - Gale Denis
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan