align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 02.05.15
   TEKMA: Brda - Jesenice-Bled 3:1 (1:0)
   Kraj: Vipolže - Vipolže    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Džuzdanović Jasmin
   1. pomočnik: Rustja Matej
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Berce Nejc
  4  Torkar Miha
  5  Petrič Tilen
  6  Berlot Alen
  7  Manfreda Tomi
  8  Slokar Luci
  9  Lazar Kris (K)
  10  Peršič Alen
  11  Leban Rijavec Jaša
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  2  Dimitrijević Benjamin
  4  Huseinbašić Senad (K)
  5  Rozman Simon
  6  Semanić Ermin
  8  Medić Almir
  9  Huseinbašić Samir
  11  Kadunc Andrej
  13  Basta David
  17  Crnović Arment
  20  Pašić Armin
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V)
  14  Peršič Aljoša
  15  Dizdarević Alen
  16  Bizjak Žan
  Rezervni igralci
  14  Končnik Ažbe
  19  Hmeljak Uroš
   TRENER
   Brda
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Brda
   1:0 9 - Lazar Kris (31')
   2:0 7 - Manfreda Tomi (54')
   3:0 10 - Peršič Alen (69')
   Jesenice-Bled
   3:1 9 - Huseinbašić Samir (74')
   OPOMINJANI
   Brda
    10 - Peršič Alen (45')
    4 - Torkar Miha (63')
    14 - Peršič Aljoša (86')
   Jesenice-Bled
    13 - Basta David (46')
    9 - Huseinbašić Samir (48')
    20 - Pašić Armin (86')
   IZKLJUČENI
   Brda
    11 - Leban Rijavec Jaša (71')
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  78'     14 - Peršič Aljoša
       3 - Berce Nejc
  83'     16 - Bizjak Žan
       10 - Peršič Alen
  89'     15 - Dizdarević Alen
       8 - Slokar Luci
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan