align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 02.05.15
   TEKMA: Brda - Jesenice-Bled 3:1 (1:0)
   Kraj: Vipolže - Vipolže    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Džuzdanović Jasmin
   1. pomočnik: Rustja Matej
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Drašček Blaž (V) 06.07.98
  2  Pahor Kristjan 07.05.97
  3  Berce Nejc 19.12.97
  4  Torkar Miha 08.03.97
  5  Petrič Tilen 20.04.97
  6  Berlot Alen 04.05.97
  7  Manfreda Tomi 01.10.97
  8  Slokar Luci 08.06.96
  9  Lazar Kris (K) 02.08.96
  10  Peršič Alen 07.06.97
  11  Leban Rijavec Jaša 19.04.97
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  2  Dimitrijević Benjamin 03.06.98
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  5  Rozman Simon 21.05.96
  6  Semanić Ermin 02.07.96
  8  Medić Almir 10.08.97
  9  Huseinbašić Samir 28.01.96
  11  Kadunc Andrej 17.10.97
  13  Basta David 05.03.96
  17  Crnović Arment 30.12.96
  20  Pašić Armin 27.08.97
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V) 24.02.96
  14  Peršič Aljoša 17.09.97
  15  Dizdarević Alen 25.02.96
  16  Bizjak Žan 15.03.97
  Rezervni igralci
  14  Končnik Ažbe 11.11.97
  19  Hmeljak Uroš 14.11.97
   TRENER
   Brda
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Brda
   1:0 9 - Lazar Kris (31')
   2:0 7 - Manfreda Tomi (54')
   3:0 10 - Peršič Alen (69')
   Jesenice-Bled
   3:1 9 - Huseinbašić Samir (74')
   OPOMINJANI
   Brda
    10 - Peršič Alen (45')
    4 - Torkar Miha (63')
    14 - Peršič Aljoša (86')
   Jesenice-Bled
    13 - Basta David (46')
    9 - Huseinbašić Samir (48')
    20 - Pašić Armin (86')
   IZKLJUČENI
   Brda
    11 - Leban Rijavec Jaša (71')
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  78'     14 - Peršič Aljoša
       3 - Berce Nejc
  83'     16 - Bizjak Žan
       10 - Peršič Alen
  89'     15 - Dizdarević Alen
       8 - Slokar Luci
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan