align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: Slovan - Arne Tabor 69 3:2 (2:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Krstić Dejan
   2. pomočnik: Renko David
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Thaqi Avni 04.11.96
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis (K) 16.12.96
  6  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  7  Rac Tilen 02.11.96
  8  Begović Jan 01.09.96
  10  Zajc Jakob 27.01.96
  11  Miličević Marijo 13.10.96
  14  Čefarin Alan 27.10.97
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Koprivec Jaka (V) 04.05.97
  2  Janevski Igor 17.08.96
  3  Koren Mark 05.01.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Vukšinič Gregor 04.12.97
  6  Hribar Miha 17.07.96
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Marenče Jan 12.10.96
  11  Erceg Rok 15.01.98
  Rezervni igralci
  9  Hamulić Said 13.11.97
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  15  Laibuta Alexander Baariu 19.04.96
  Rezervni igralci
  13  Škrbinc Jaka 12.06.97
  14  Januš Edvard 16.09.97
  15  Fužir Lenart 23.10.96
   TRENER
   Slovan
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Slovan
   1:0 7 - Rac Tilen (34')
   2:0 4 - Kožar Adis (38')
   3:0 5 - Omeragić Denis (56')
   Arne Tabor 69
   3:1 4 - Zupanc Blaž (82')
   3:2 4 - Zupanc Blaž (89')
   OPOMINJANI
   Slovan
    7 - Rac Tilen (88')
   Arne Tabor 69
    1 - Koprivec Jaka (38')
    9 - Prebil Jaka (47')
    5 - Vukšinič Gregor (85')
    4 - Zupanc Blaž (90')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Škrbinc Jaka
       11 - Erceg Rok
  62'     15 - Fužir Lenart
       2 - Janevski Igor
  73'     14 - Januš Edvard
       10 - Marenče Jan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan