align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 21. krog 03.05.15
   TEKMA: Slovan - Arne Tabor 69 3:2 (2:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Krstić Dejan
   2. pomočnik: Renko David
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Thaqi Avni
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis (K)
  6  Maliqaj Arbnor
  7  Rac Tilen
  8  Begović Jan
  10  Zajc Jakob
  11  Miličević Marijo
  14  Čefarin Alan
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Koprivec Jaka (V)
  2  Janevski Igor
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Vukšinič Gregor
  6  Hribar Miha
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Marenče Jan
  11  Erceg Rok
  Rezervni igralci
  9  Hamulić Said
  12  Kanurić Dževad (V)
  15  Laibuta Alexander Baariu
  Rezervni igralci
  13  Škrbinc Jaka
  14  Januš Edvard
  15  Fužir Lenart
   TRENER
   Slovan
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Slovan
   1:0 7 - Rac Tilen (34')
   2:0 4 - Kožar Adis (38')
   3:0 5 - Omeragić Denis (56')
   Arne Tabor 69
   3:1 4 - Zupanc Blaž (82')
   3:2 4 - Zupanc Blaž (89')
   OPOMINJANI
   Slovan
    7 - Rac Tilen (88')
   Arne Tabor 69
    1 - Koprivec Jaka (38')
    9 - Prebil Jaka (47')
    5 - Vukšinič Gregor (85')
    4 - Zupanc Blaž (90')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Škrbinc Jaka
       11 - Erceg Rok
  62'     15 - Fužir Lenart
       2 - Janevski Igor
  73'     14 - Januš Edvard
       10 - Marenče Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan