align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Šenčur - Slovan 2:0 (2:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Tadić Nenad
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Bobnar David
  4  Sirk Aljoša
  5  Gorjanec Denis
  6  Strašek Rok
  7  Novak Luka
  8  Ovnik Žan
  9  Škarabot Aljaž
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
   Slovan
Priimek in ime
  1  Kanurić Dževad (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Thaqi Avni
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Maliqaj Arbnor
  7  Rac Tilen
  8  Begović Jan
  9  Hamulić Said
  10  Zajc Jakob
  11  Miljević Stefan (K)
  Rezervni igralci
  13  Lipar Jan
  14  Rakovec Nik
  15  Hadžirić Anis
  16  Vrtač Nik
  17  Ferlan Rok
  18  Mubi Žan
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V)
  14  Finžgar Jernej Rudi
  15  Bašić Jasmin
   TRENER
   Šenčur
   Slovan
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 4 - Kožar Adis (20') AG
   2:0 11 - Zupančič Jure (31')
   Slovan
   OPOMINJANI
   Šenčur
    3 - Bobnar David (72')
    2 - Gašperlin Rok (82')
   Slovan
    9 - Hamulić Said (26')
    5 - Omeragić Denis (64')
    4 - Kožar Adis (70')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Slovan
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  70'     14 - Rakovec Nik
       9 - Škarabot Aljaž
  76'     13 - Lipar Jan
       6 - Strašek Rok
  78'     16 - Vrtač Nik
       7 - Novak Luka
  86'     15 - Hadžirić Anis
       2 - Gašperlin Rok
   Slovan
  Minuta  Igralec
  76'     14 - Finžgar Jernej Rudi
       6 - Maliqaj Arbnor
  79'     15 - Bašić Jasmin
       9 - Hamulić Said
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan