align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Rudar Trbovlje 2:2 (0:1)
   Kraj: Ivančna Gorica - glavno igrišče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Nadarevič Jaka
   1. pomočnik: Štamfelj Peter
   2. pomočnik: Debevc Peter
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Žnidaršič Jan
  4  Vintar Jure (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  6  Boh Luka
  7  Gale Denis
  8  Mirt Matej
  9  Salčinovič Alen
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  18  Berus Kristjan
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Barukčić Mario
  5  Kulašević Amar (K)
  6  Krasniqi Kevin
  7  Krajšič Žan
  8  Fatimić Amir
  10  Sotenšek Jan
  11  Petek Jan
  19  Fatimić Ramiz
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V)
  13  Bebar Šabić Alex
  14  Piškurič Luka
  15  Nuhanović Edet
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  14  Tripunović Dragan
  16  Cvitić Pavao
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:1 7 - Gale Denis (52')
   2:1 10 - Smrekar Jan (83') 11m
   Rudar Trbovlje
   0:1 5 - Kulašević Amar (4')
   2:2 14 - Tripunović Dragan (88')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
   Rudar Trbovlje
    6 - Krasniqi Kevin (11')
    7 - Krajšič Žan (19')
    10 - Sotenšek Jan (42')
    3 - Merdanović Asim (44')
    19 - Fatimić Ramiz (46')
    13 - Dolanc Jan (90')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Rudar Trbovlje
    6 - Krasniqi Kevin (75')
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  19'     14 - Piškurič Luka
       18 - Berus Kristjan
  86'     15 - Nuhanović Edet
       7 - Gale Denis
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  69'     14 - Tripunović Dragan
       8 - Fatimić Amir
  83'     16 - Cvitić Pavao
       5 - Kulašević Amar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan