align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 22. krog 10.05.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - NOGA Britof 10:1 (1:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kondić Božo
   1. pomočnik: Rozina Janez
   2. pomočnik: Klančar Miha
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Letnar Jan
  9  Halili Arber
  10  Marinšek Grega (K)
  14  Dacar Mitja
  17  Perne Rok
  21  Skrbinšek Žan
  23  Kern Mark
  99  Cakić Stefan (V)
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Šupuk Kenan (V)
  2  Dimitrov Robert
  3  Bajželj Tom
  5  Jusufović Elvis
  6  Pavlovič Aleš
  7  Dedić Ervin
  8  Boldin Tim (K)
  9  Kukavica Benjamin
  10  Tomić Petar
  13  Sedlar Mark
  18  Borenović Aleksander
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  6  Hemetek Matevž
  8  Vasić Dimitrije
  27  Hrenko Hrovatin Gašper
  Rezervni igralci
  4  Solar Mario
  14  Stojanac Matej
  15  Janžekovič Miha
  16  Sodnik Miha
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   NOGA Britof
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 10 - Marinšek Grega (30')
   2:1 9 - Halili Arber (46')
   3:1 8 - Vasić Dimitrije (53')
   4:1 9 - Halili Arber (59')
   5:1 9 - Halili Arber (61')
   6:1 10 - Marinšek Grega (68')
   7:1 27 - Hrenko Hrovatin Gašper (76')
   8:1 27 - Hrenko Hrovatin Gašper (80')
   9:1 9 - Halili Arber (84')
   10:1 9 - Halili Arber (89')
   NOGA Britof
   1:1 8 - Boldin Tim (39')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   NOGA Britof
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Vasić Dimitrije
       4 - Šuštar Janez
  61'     27 - Hrenko Hrovatin Gašper
       14 - Dacar Mitja
  69'     6 - Hemetek Matevž
       8 - Vasić Dimitrije
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  33'     14 - Stojanac Matej
       5 - Jusufović Elvis
  61'     16 - Sodnik Miha
       13 - Sedlar Mark
  69'     15 - Janžekovič Miha
       2 - Dimitrov Robert
  78'     4 - Solar Mario
       3 - Bajželj Tom
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan