align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 20.05.15
   TEKMA: NOGA Britof - Ivančna Gorica 1:4 (0:2)
   Kraj: Britof - nk Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Langus Luka
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Knavs Klemen (V) 10.04.96
  2  Šenk Gašper 20.05.98
  3  Bajželj Tom 24.04.99
  4  Dimitrov Robert 16.06.99
  5  Dedić Ervin 25.11.98
  6  Sodnik Miha 10.10.99
  7  Boldin Tim (K) 06.03.97
  8  Sitar Tevž 05.11.98
  9  Kukavica Benjamin 11.03.98
  10  Tomić Petar 06.10.96
  20  Borenović Aleksander 21.06.98
   Ivančna Gorica
Priimek in ime Rojen
  1  Verbič Tomaž (V) 14.04.98
  2  Piškurič Luka 09.02.96
  3  Gavranić Marko 28.09.97
  4  Vintar Jure (K) 25.10.96
  5  Boh Luka 05.05.96
  7  Gale Denis 18.03.96
  8  Nuhanović Edet 17.11.97
  9  Salčinovič Alen 10.11.97
  10  Marčetič Jurij 17.06.97
  11  Maschke Jan 26.06.96
  17  Berus Kristjan 24.01.96
  Rezervni igralci
  13  Šenk Rok 13.12.98
  14  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V) 18.05.99
  13  Dremelj Matic 25.08.98
  14  Bebar Šabić Alex 04.10.96
   TRENER
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:2 9 - Kukavica Benjamin (58')
   Ivančna Gorica
   0:1 8 - Nuhanović Edet (34')
   0:2 7 - Gale Denis (43')
   1:3 11 - Maschke Jan (71')
   1:4 7 - Gale Denis (89')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
    17 - Berus Kristjan (40')
    2 - Piškurič Luka (63')
    4 - Vintar Jure (85')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Šenk Rok
       3 - Bajželj Tom
  60'     14 - Sedlar Mark
       4 - Dimitrov Robert
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Dremelj Matic
       8 - Nuhanović Edet
  89'     12 - Križman Žan
       1 - Verbič Tomaž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan