align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 20.05.15
   TEKMA: NOGA Britof - Ivančna Gorica 1:4 (0:2)
   Kraj: Britof - nk Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Langus Luka
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Šenk Gašper
  3  Bajželj Tom
  4  Dimitrov Robert
  5  Dedić Ervin
  6  Sodnik Miha
  7  Boldin Tim (K)
  8  Sitar Tevž
  9  Kukavica Benjamin
  10  Tomić Petar
  20  Borenović Aleksander
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Piškurič Luka
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Boh Luka
  7  Gale Denis
  8  Nuhanović Edet
  9  Salčinovič Alen
  10  Marčetič Jurij
  11  Maschke Jan
  17  Berus Kristjan
  Rezervni igralci
  13  Šenk Rok
  14  Sedlar Mark
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V)
  13  Dremelj Matic
  14  Bebar Šabić Alex
   TRENER
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:2 9 - Kukavica Benjamin (58')
   Ivančna Gorica
   0:1 8 - Nuhanović Edet (34')
   0:2 7 - Gale Denis (43')
   1:3 11 - Maschke Jan (71')
   1:4 7 - Gale Denis (89')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
    17 - Berus Kristjan (40')
    2 - Piškurič Luka (63')
    4 - Vintar Jure (85')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Šenk Rok
       3 - Bajželj Tom
  60'     14 - Sedlar Mark
       4 - Dimitrov Robert
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Dremelj Matic
       8 - Nuhanović Edet
  89'     12 - Križman Žan
       1 - Verbič Tomaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan