align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Šenčur 2:1 (1:1)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Lukšič Jan
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Nadarevič Jaka
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav (K)
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  18  Silič Anej
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Novak Luka
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Sirk Aljoša
  6  Strašek Rok
  7  Rakovec Nik
  8  Vrtač Nik
  9  Hadžirić Anis
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
  Rezervni igralci
  3  Umek Klemen
  5  Slejko Domen
  11  Žnideršič Kevin
  12  Nabergoj Anže (V)
  16  Gregorič Rene
  17  Kobal Andraž
  19  Gorup David
  Rezervni igralci
  13  Apostolovski Črt
  14  Bezovšek Jaka
  15  Oblak Mišel
  16  Vehovec Žan
  17  Šmid Klavdij
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Šenčur
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 8 - Humar Kevin (33')
   2:1 10 - Čižmešija Tomislav (83')
   Šenčur
   0:1 11 - Zupančič Jure (24')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (27')
    10 - Čižmešija Tomislav (66')
   Šenčur
    2 - Novak Luka (30')
    11 - Zupančič Jure (50')
    9 - Hadžirić Anis (61')
    4 - Celar Žiga (85')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Šenčur
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Kobal Andraž
       13 - Cijan Klemen
  75'     11 - Žnideršič Kevin
       9 - Masten Nik
  89'     19 - Gorup David
       15 - Nabergoj Ambrož
  89'     16 - Gregorič Rene
       14 - Koblar Jan
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  64'     13 - Apostolovski Črt
       9 - Hadžirić Anis
  89'     17 - Šmid Klavdij
       8 - Vrtač Nik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan