align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 23. krog 13.05.15
   TEKMA: Slovan - Roltek Dob 3:0 (2:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Kranjc Timotej
   2. pomočnik: Miličević Ivan
   Delegat: Tomšič Jože
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Thaqi Avni 04.11.96
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis 16.12.96
  6  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  7  Rac Tilen 02.11.96
  8  Begović Jan 01.09.96
  9  Hamulić Said 13.11.97
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Zajc Jakob 27.01.96
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  2  Skrbinek Anže 01.04.97
  3  Volčini Gašper 25.06.96
  4  Avbelj Luka 01.02.97
  6  Zagorec David 29.01.96
  7  Krajnik Žan 29.06.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  12  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  14  Škofljanc Gašper 06.01.96
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  19  Lepoglavec Jure 03.07.97
  20  Čebulj Tomaž 10.10.96
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Miličević Marijo 13.10.96
  14  Bašić Jasmin 15.08.97
  15  Djinisić Stefan 09.12.97
  17  Finžgar Jernej Rudi 30.04.96
  18  Čefarin Alan 27.10.97
  Rezervni igralci
  9  Tomažin Žan Žak 24.10.98
  21  Oručevič Dino (V) 21.05.98
   TRENER
   Slovan
   Roltek Dob
   STRELCI
   Slovan
   1:0 9 - Hamulić Said (8')
   2:0 8 - Begović Jan (22')
   3:0 9 - Hamulić Said (56')
   Roltek Dob
   OPOMINJANI
   Slovan
   Roltek Dob
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  70'     13 - Miličević Marijo
       8 - Begović Jan
  81'     17 - Finžgar Jernej Rudi
       7 - Rac Tilen
  87'     14 - Bašić Jasmin
       9 - Hamulić Said
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  28'     9 - Tomažin Žan Žak
       16 - Vasilić Uroš
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan