align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 17.05.15
   TEKMA: Škofja Loka - Slovan 0:4 (0:1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Tadić Nenad
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Mrak Žiga
  5  Dragojević Stefan
  6  Frelih Andraž
  7  Kustec Rudi
  8  Pogačnik Bor
  9  Prosen Žiga
  10  Novak Nejc (K)
  11  Oblak Anže
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Thaqi Avni
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Maliqaj Arbnor
  7  Rac Tilen
  8  Begović Jan
  9  Hamulić Said
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
  Rezervni igralci
  14  Klemenčič Rok
  15  Kadić Alexander
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Čefarin Alan
  14  Finžgar Jernej Rudi
  15  Djinisić Stefan
   TRENER
   Škofja Loka
   Slovan
   STRELCI
   Škofja Loka
   Slovan
   0:1 10 - Miljević Stefan (3')
   0:2 11 - Zajc Jakob (70')
   0:3 9 - Hamulić Said (73')
   0:4 8 - Begović Jan (87')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (51')
    11 - Oblak Anže (84')
   Slovan
    6 - Maliqaj Arbnor (44')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (60')
   Slovan
    6 - Maliqaj Arbnor (60')
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  77'     14 - Klemenčič Rok
       9 - Prosen Žiga
   Slovan
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Finžgar Jernej Rudi
       3 - Thaqi Avni
  80'     13 - Čefarin Alan
       2 - Gjaka Alban
  86'     15 - Djinisić Stefan
       9 - Hamulić Said
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan