align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 17.05.15
   TEKMA: Škofja Loka - Slovan 0:4 (0:1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Tadić Nenad
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Frelih Andraž 19.08.96
  7  Kustec Rudi 27.07.97
  8  Pogačnik Bor 21.03.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Thaqi Avni 04.11.96
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis 16.12.96
  6  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  7  Rac Tilen 02.11.96
  8  Begović Jan 01.09.96
  9  Hamulić Said 13.11.97
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Zajc Jakob 27.01.96
  Rezervni igralci
  14  Klemenčič Rok 25.11.97
  15  Kadić Alexander 14.10.97
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Čefarin Alan 27.10.97
  14  Finžgar Jernej Rudi 30.04.96
  15  Djinisić Stefan 09.12.97
   TRENER
   Škofja Loka
   Slovan
   STRELCI
   Škofja Loka
   Slovan
   0:1 10 - Miljević Stefan (3')
   0:2 11 - Zajc Jakob (70')
   0:3 9 - Hamulić Said (73')
   0:4 8 - Begović Jan (87')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (51')
    11 - Oblak Anže (84')
   Slovan
    6 - Maliqaj Arbnor (44')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (60')
   Slovan
    6 - Maliqaj Arbnor (60')
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  77'     14 - Klemenčič Rok
       9 - Prosen Žiga
   Slovan
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Finžgar Jernej Rudi
       3 - Thaqi Avni
  80'     13 - Čefarin Alan
       2 - Gjaka Alban
  86'     15 - Djinisić Stefan
       9 - Hamulić Said
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan