align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 16.05.15
   TEKMA: Roltek Dob - Birsa&Matavž Bilje 0:3 (0:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Nadarevič Jaka
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Murgić Amel
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Pižmoht Žan (V)
  2  Volčini Gašper (K)
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  9  Tomažin Žan Žak
  10  Jurišič Matej
  14  Škofljanc Gašper
  16  Vasilić Uroš
  20  Čebulj Tomaž
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav (K)
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  18  Silič Anej
  Rezervni igralci
  13  Zupan Jure
  21  Oručevič Dino (V)
  Rezervni igralci
  11  Žnideršič Kevin
  12  Nabergoj Anže (V)
  16  Gregorič Rene
  17  Kobal Andraž
  19  Gorup David
   TRENER
   Roltek Dob
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Roltek Dob
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 10 - Čižmešija Tomislav (70')
   0:2 8 - Humar Kevin (73')
   0:3 4 - Kunc Domen (79')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    20 - Čebulj Tomaž (11')
    10 - Jurišič Matej (42')
   Birsa&Matavž Bilje
    4 - Kunc Domen (15')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Zupan Jure
       10 - Jurišič Matej
  72'     21 - Oručevič Dino
       1 - Pižmoht Žan
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Kobal Andraž
       13 - Cijan Klemen
  69'     11 - Žnideršič Kevin
       9 - Masten Nik
  77'     16 - Gregorič Rene
       15 - Nabergoj Ambrož
  81'     12 - Nabergoj Anže
       1 - Bajc Luka
  81'     19 - Gorup David
       4 - Kunc Domen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan