align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 24. krog 16.05.15
   TEKMA: Šenčur - Brda 3:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Pirjevec Matej
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  0 
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Sirk Aljoša
  3  Jefimić Boro
  4  Lipar Jan
  5  Gorjanec Denis
  6  Strašek Rok
  7  Bobnar David
  8  Kern Gregor
  9  Hadžirić Anis
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Torkar Miha
  5  Petrič Tilen
  7  Manfreda Tomi
  8  Lazar Kris (K)
  9  Dizdarević Alen
  10  Slokar Luci
  11  Peršič Aljoša
  14  Berce Nejc
  Rezervni igralci
  13  Bohinc Jan
  15  Gašperlin Rok
  16  Ferlan Rok
  17  Škarabot Aljaž
  18  Apostolovski Črt
  Rezervni igralci
  6  Bizjak Žan
  15  Kravanja Patrik
  16  Simović Aleksandar
   TRENER
   Šenčur
   Brda
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 11 - Zupančič Jure (45') 11m
   2:0 11 - Zupančič Jure (58')
   3:0 18 - Apostolovski Črt (75')
   Brda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    8 - Kern Gregor (23')
   Brda
    10 - Slokar Luci (23')
    6 - Bizjak Žan (66')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Brda
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Gašperlin Rok
       7 - Bobnar David
  56'     17 - Škarabot Aljaž
       9 - Hadžirić Anis
  62'     18 - Apostolovski Črt
       8 - Kern Gregor
  77'     13 - Bohinc Jan
       2 - Sirk Aljoša
   Brda
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Bizjak Žan
       9 - Dizdarević Alen
  83'     15 - Kravanja Patrik
       2 - Pahor Kristjan
  85'     16 - Simović Aleksandar
       4 - Torkar Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan