align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Baxhaku Astrit
  7  Kadirić Adnan
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  12  Kovač Dejan (V)
  13  Tadić Stefan
  14  Talić Eldar
  15  Pjanić Sulejman
  16  Khodakhah Benjamin
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Snedec Bor (V)
  2  Žerovnik Blaž
  3  Rebolj Nik
  4  Debeljak Žan
  5  Vesel Matic
  6  Vesel Jan
  7  Pernuš Matej
  8  Debeljak Gal
  9  Jagodic Tine
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Strniša Jakob
  Rezervni igralci
  1  Ćehić Elmar (V)
  6  Bavrlić Bojan
  8  Klarić Mateo
  11  Bešić Mario
  18  Ćehić Eldar
  20  Mitrić Stefan
  Rezervni igralci
  12  Baškovec Erazem (V)
  15  Zadravec Žiga
  16  Drekonja Tilen
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 17 - Veseli Bekim (46')
   2 : 1 17 - Veseli Bekim (86')
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 4 - Debeljak Žan (85')
   2 : 2 7 - Pernuš Matej (91')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kadirić Adnan (12')
    4 - Baxhaku Astrit (53')
    13 - Tadić Stefan (67')
    15 - Pjanić Sulejman (72')
   Visoko-Preddvor
    10 - Križnar Nejc (28')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Bešić Mario
       16 - Khodakhah Benjamin
  61'     6 - Bavrlić Bojan
       14 - Talić Eldar
  67'     20 - Mitrić Stefan
       13 - Tadić Stefan
  75'     8 - Klarić Mateo
       15 - Pjanić Sulejman
  83'     18 - Ćehić Eldar
       9 - Krupić Amar
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  92'     15 - Zadravec Žiga
       11 - Strniša Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan