align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 27.05.15
   TEKMA: Šenčur - Jadran Dekani 4:0 (3:0)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Tadić Nenad
   1. pomočnik: Praštalo Dušan
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  0 
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Novak Luka
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Gorjanec Denis
  6  Sirk Aljoša
  7  Rakovec Nik
  8  Strašek Rok
  9  Škarabot Aljaž
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Pribac Gregor (K)
  4  Franca Manuel
  5  Starc Vasja
  6  Kučinič Patrick
  7  Jakovljević Nemanja
  8  Turk Tim
  10  Gerk Mihael
  11  Ražem Enej
  15  Šuber Jean
  Rezervni igralci
  13  Bobnar David
  14  Gašperlin Rok
  15  Lipar Jan
  16  Hadžirić Anis
  17  Vrtač Nik
  18  Bohinc Jan
  Rezervni igralci
  13  Gorela Rok
  14  Vežnaver Tilen
  16  Rupnik Blaž
  17  Špeh Nik
   TRENER
   Šenčur
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 2 - Novak Luka (16')
   2:0 11 - Zupančič Jure (18')
   3:0 11 - Zupančič Jure (22')
   4:0 11 - Zupančič Jure (68')
   Jadran Dekani
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Novak Luka (66')
   Jadran Dekani
    3 - Pribac Gregor (25')
    15 - Šuber Jean (61')
    7 - Jakovljević Nemanja (86')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Bobnar David
       3 - Jefimić Boro
  65'     14 - Gašperlin Rok
       2 - Novak Luka
  65'     15 - Lipar Jan
       6 - Sirk Aljoša
  73'     17 - Vrtač Nik
       9 - Škarabot Aljaž
  80'     16 - Hadžirić Anis
       7 - Rakovec Nik
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Špeh Nik
       11 - Ražem Enej
  74'     14 - Vežnaver Tilen
       6 - Kučinič Patrick
  77'     13 - Gorela Rok
       8 - Turk Tim
  80'     16 - Rupnik Blaž
       15 - Šuber Jean
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan