align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 23.05.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Slovan 5:1 (3:1)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Knafelc Žiga
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime Rojen
  1  Bajc Luka (V) 13.11.96
  2  Kodelja Enej 11.11.96
  6  Barukčić Klemen 18.06.97
  8  Humar Kevin 09.04.96
  10  Čižmešija Tomislav (K) 04.04.96
  11  Žnideršič Kevin 15.04.96
  14  Koblar Jan 03.06.97
  15  Nabergoj Ambrož 02.06.97
  16  Kobal Andraž 22.09.97
  18  Silič Anej 19.07.97
  19  Gorup David 04.03.97
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Čefarin Alan 27.10.97
  3  Djinisić Stefan 09.12.97
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis 16.12.96
  6  Rac Tilen 02.11.96
  7  Begović Jan 01.09.96
  8  Miličević Marijo 13.10.96
  9  Thaqi Avni 04.11.96
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Zajc Jakob 27.01.96
  Rezervni igralci
  3  Umek Klemen 15.01.96
  7  Mozetič Vasja 06.06.97
  9  Masten Nik 24.12.97
  12  Nabergoj Anže (V) 19.01.99
  13  Cijan Klemen 09.05.96
  17  Gregorič Rene 23.02.97
  Rezervni igralci
  13  Fink Dino 17.06.99
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Slovan
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 8 - Humar Kevin (5')
   2:1 11 - Žnideršič Kevin (23')
   3:1 11 - Žnideršič Kevin (26')
   4:1 8 - Humar Kevin (61')
   5:1 9 - Masten Nik (88')
   Slovan
   1:1 11 - Zajc Jakob (10')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (37')
   Slovan
    5 - Omeragić Denis (55')
    4 - Kožar Adis (69')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Slovan
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  47'     17 - Gregorič Rene
       15 - Nabergoj Ambrož
  50'     12 - Nabergoj Anže
       1 - Bajc Luka
  54'     9 - Masten Nik
       6 - Barukčić Klemen
  65'     7 - Mozetič Vasja
       10 - Čižmešija Tomislav
   Slovan
  Minuta  Igralec
  79'     13 - Fink Dino
       2 - Čefarin Alan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan