align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 23.05.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Slovan 5:1 (3:1)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Knafelc Žiga
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  10  Čižmešija Tomislav (K)
  11  Žnideršič Kevin
  14  Koblar Jan
  15  Nabergoj Ambrož
  16  Kobal Andraž
  18  Silič Anej
  19  Gorup David
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Čefarin Alan
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Rac Tilen
  7  Begović Jan
  8  Miličević Marijo
  9  Thaqi Avni
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
  Rezervni igralci
  3  Umek Klemen
  7  Mozetič Vasja
  9  Masten Nik
  12  Nabergoj Anže (V)
  13  Cijan Klemen
  17  Gregorič Rene
  Rezervni igralci
  13  Fink Dino
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Slovan
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 8 - Humar Kevin (5')
   2:1 11 - Žnideršič Kevin (23')
   3:1 11 - Žnideršič Kevin (26')
   4:1 8 - Humar Kevin (61')
   5:1 9 - Masten Nik (88')
   Slovan
   1:1 11 - Zajc Jakob (10')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (37')
   Slovan
    5 - Omeragić Denis (55')
    4 - Kožar Adis (69')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Slovan
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  47'     17 - Gregorič Rene
       15 - Nabergoj Ambrož
  50'     12 - Nabergoj Anže
       1 - Bajc Luka
  54'     9 - Masten Nik
       6 - Barukčić Klemen
  65'     7 - Mozetič Vasja
       10 - Čižmešija Tomislav
   Slovan
  Minuta  Igralec
  79'     13 - Fink Dino
       2 - Čefarin Alan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan