align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Škofja Loka - Birsa&Matavž Bilje 0:11 (0:6)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Kozjek Anže (V) 22.03.98
  2  Mustafoski Emrah 12.11.97
  3  Raspet Matevž 02.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Kustec Rudi 27.07.97
  9  Klemenčič Rok 25.11.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime Rojen
  1  Lilić Marko (V) 25.05.98
  2  Kodelja Enej 11.11.96
  4  Kunc Domen 07.09.97
  6  Barukčić Klemen 18.06.97
  10  Čižmešija Tomislav (K) 04.04.96
  11  Žnideršič Kevin 15.04.96
  14  Koblar Jan 03.06.97
  16  Gregorič Rene 23.02.97
  17  Kobal Andraž 22.09.97
  18  Silič Anej 19.07.97
  19  Gorup David 04.03.97
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  3  Sclauzero Ruben 19.11.96
  5  Kavčič Rok 21.02.97
  7  Mozetič Vasja 06.06.97
  8  Pušnar Matija 25.03.98
  9  Masten Nik 24.12.97
  13  Tutuš Branko 03.08.98
  15  Nabergoj Ambrož 02.06.97
   TRENER
   Škofja Loka
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Škofja Loka
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 14 - Koblar Jan (6')
   0:2 11 - Žnideršič Kevin (13')
   0:3 17 - Kobal Andraž (19')
   0:4 11 - Žnideršič Kevin (36')
   0:5 9 - Masten Nik (37')
   0:6 9 - Masten Nik (42') 11m
   0:7 9 - Masten Nik (47')
   0:8 9 - Masten Nik (48')
   0:9 16 - Gregorič Rene (55')
   0:10 9 - Masten Nik (58')
   0:11 9 - Masten Nik (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    2 - Mustafoski Emrah (52')
    4 - Mrak Žiga (63')
   Birsa&Matavž Bilje
    10 - Čižmešija Tomislav (53')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
    4 - Mrak Žiga (65')
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  30'     9 - Masten Nik
       18 - Silič Anej
  48'     8 - Pušnar Matija
       14 - Koblar Jan
  55'     13 - Tutuš Branko
       17 - Kobal Andraž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
20. krog 20.05.17
Škofja Loka : Kondor Godešič 2 : 2
Visoko : Bohinj 2 : 1
JuRentA Bitnje : Žiri 1 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 2 : 0
Niko Železniki : Preddvor 5 : 0
Zarica Kranj B : Britof 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan