align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Brda - Slovan 6:5 (2:0)
   Kraj: Nova Gorica - Športni park - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Sedej Miha
   1. pomočnik: Rudolf Matjaž
   2. pomočnik: Džuzdanović Jasmin
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Lazar Kris (K)
  3  Ferjančič Miha
  4  Bizjak Žan
  5  Petrič Tilen
  7  Manfreda Tomi
  8  Leban Rijavec Jaša
  9  Peršič Aljoša
  10  Pahor Kristjan
  14  Berce Nejc
  16  Torkar Miha
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Čefarin Alan
  3  Djinisić Stefan
  4  Maliqaj Arbnor
  5  Omeragić Denis
  6  Rac Tilen
  7  Thaqi Avni
  8  Lukman Franci
  9  Hamulić Said
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V)
  15  Kravanja Patrik
  17  Dizdarević Alen
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brda
   Slovan
   STRELCI
   Brda
   1:0 16 - Torkar Miha (1')
   2:0 4 - Bizjak Žan (44')
   3:1 2 - Lazar Kris (56')
   4:1 8 - Leban Rijavec Jaša (59')
   5:2 8 - Leban Rijavec Jaša (77')
   6:2 8 - Leban Rijavec Jaša (83')
   Slovan
   2:1 6 - Rac Tilen (49') 11m
   4:2 7 - Thaqi Avni (63')
   6:3 9 - Hamulić Said (84')
   6:4 9 - Hamulić Said (85')
   6:5 10 - Miljević Stefan (90')
   OPOMINJANI
   Brda
   Slovan
    10 - Miljević Stefan (19')
    5 - Omeragić Denis (37')
    1 - Čefarin David (51')
    8 - Lukman Franci (55')
    11 - Zajc Jakob (65')
    4 - Maliqaj Arbnor (72')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Slovan
    8 - Lukman Franci (67')
    11 - Zajc Jakob (81')
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Dizdarević Alen
       4 - Bizjak Žan
  46'     12 - Blažič Matija
       1 - Drašček Blaž
  66'     15 - Kravanja Patrik
       14 - Berce Nejc
   Slovan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan