align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Šenčur - Rudar Trbovlje 4:2 (2:1)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Merčun Aljaž
   2. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Bobnar David
  4  Celar Žiga
  5  Gorjanec Denis
  6  Sirk Aljoša
  7  Rakovec Nik
  8  Strašek Rok
  9  Kern Gregor
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Barukčić Mario
  5  Kulašević Amar (K)
  6  Cvitić Pavao
  7  Krajšič Žan
  8  Fatimić Amir
  10  Sotenšek Jan
  11  Petek Jan
  19  Fatimić Ramiz
  Rezervni igralci
  13  Bohinc Jan
  14  Vrtač Nik
  15  Jefimić Boro
  16  Hadžirić Anis
  Rezervni igralci
  13  Krasniqi Kevin
  14  Tripunović Dragan
   TRENER
   Šenčur
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Šenčur
   1:1 11 - Zupančič Jure (12')
   2:1 11 - Zupančič Jure (41')
   3:1 10 - Tominc Nejc (59')
   4:2 11 - Zupančič Jure (71')
   Rudar Trbovlje
   0:1 19 - Fatimić Ramiz (5')
   3:2 13 - Krasniqi Kevin (68')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    3 - Bobnar David (42')
    6 - Sirk Aljoša (76')
    4 - Celar Žiga (91')
   Rudar Trbovlje
    6 - Cvitić Pavao (19')
    4 - Barukčić Mario (24')
    13 - Krasniqi Kevin (63')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
    13 - Bohinc Jan (84')
   Rudar Trbovlje
    4 - Barukčić Mario (39')
    13 - Krasniqi Kevin (90')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Jefimić Boro
       3 - Bobnar David
  74'     14 - Vrtač Nik
       9 - Kern Gregor
  80'     13 - Bohinc Jan
       6 - Sirk Aljoša
  87'     16 - Hadžirić Anis
       11 - Zupančič Jure
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Krasniqi Kevin
       7 - Krajšič Žan
  61'     14 - Tripunović Dragan
       10 - Sotenšek Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan