align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 26. krog 31.05.15
   TEKMA: Svoboda - Kalcer Radomlje 2:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Momčilović Dragan
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Jazbec Žan
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Flerin Žiga
  3  Mahkovec Matevž
  4  Vaupotič Tilen
  5  Nuhanovič Eni
  6  Krotko Miha
  7  Redžič Emir (K)
  9  Ikanović Denis
  10  Kekić Teo
  11  Judež Klemen
  13  Nuhanovič Edi
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  6  Hemetek Matevž
  7  Letnar Jan
  8  Dacar Mitja
  9  Korač Jasmin
  10  Vidmar Miha
  21  Skrbinšek Žan
  27  Hrenko Hrovatin Gašper
  99  Cakić Stefan (V,K)
  Rezervni igralci
  14  Parkelj Jernej
  15  Založnik Anže
  16  Bojović Timotej
  17  Maksimovič Haris
  Rezervni igralci
  14  Duščak Nejc
  15  Ljubijankić Mirza
   TRENER
   Svoboda
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 11 - Judež Klemen (30')
   2:0 13 - Nuhanovič Edi (53')
   Kalcer Radomlje
   OPOMINJANI
   Svoboda
    10 - Kekić Teo (12')
    11 - Judež Klemen (38')
    5 - Nuhanovič Eni (45')
    13 - Nuhanovič Edi (59')
   Kalcer Radomlje
    7 - Letnar Jan (55')
    10 - Vidmar Miha (80')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
    11 - Judež Klemen (57')
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Parkelj Jernej
       2 - Flerin Žiga
  69'     15 - Založnik Anže
       10 - Kekić Teo
  85'     16 - Bojović Timotej
       3 - Mahkovec Matevž
  89'     17 - Maksimovič Haris
       7 - Redžič Emir
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Ljubijankić Mirza
       6 - Hemetek Matevž
  73'     14 - Duščak Nejc
       7 - Letnar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan