align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 26.08.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Škofja Loka 5:2 (3:0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Šiljak Vanja
   2. pomočnik: Gros Ben
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Omanović Enis (V)
  2  Dimitrijević Benjamin
  4  Arh Grega
  6  Mezek Timotej
  7  Džafić Belmin
  9  Jovanović David (K)
  14  Durmišević Vernes
  17  Grm Timotej
  19  Tubić Adis
  20  Perviz Ajdin
  21  Sodja Urban
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Novak Sergej
  4  Košir Blaž
  5  Stanonik Tadej (K)
  6  Božič Benjamin
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Durmić Amel
  15  Šarčević Belmin
  Rezervni igralci
  5  Gaberšček Klemen
  22  Merdanović Dino
  24  Vasiloski Robert
  Rezervni igralci
  13  Kožuh Jaka
  14  Rozman Andraž
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Škofja Loka
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 14 - Durmišević Vernes (12')
   2:0 17 - Grm Timotej (15')
   3:0 7 - Džafić Belmin (17')
   4:1 9 - Jovanović David (46') 11m
   5:2 9 - Jovanović David (57')
   Škofja Loka
   3:1 20 - Perviz Ajdin (44') AG
   4:2 7 - Mijić Luka (56')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    9 - Jovanović David (17')
   Škofja Loka
    9 - Cerar Rok (69')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Škofja Loka
    9 - Cerar Rok (72')
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  55'     24 - Vasiloski Robert
       17 - Grm Timotej
  59'     22 - Merdanović Dino
       2 - Dimitrijević Benjamin
  61'     5 - Gaberšček Klemen
       19 - Tubić Adis
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Kožuh Jaka
       15 - Šarčević Belmin
  52'     14 - Rozman Andraž
       2 - Novak Sergej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan